Pradžia: 2024-01-26 11:00
Pabaiga: 2024-01-26 13:00

2024.01.26 Diplomų teikimo šventė LTSausio 26 d. 11 val. kviečiame į VU Kauno fakulteto diplomų teikimo šventę, kuri vyks Istorinėje Lietuvos Respublikos Prezidentūroje Kaune, adresu Vilniaus g. 33, Kaune.

Diplomai bus teikiami Lietuvos ir užsienio absolventams, sėkmingai baigusiems bakalauro studijų programą „Informacinės sistemos ir kibernetinė sauga“ lietuvių ir anglų kalbomis ir magistrantūros studijų programas: „Finansų technologijos“ (FinTech), „Tvariųjų finansų ekonomika“ ir „Meno vadyba“.

Iškilmes bus galima stebėti ir nuotoliniu būdu VU Kauno fakulteto YouTube kanale ir KnF Facebook paskyroje.

Linkime malonių įspūdžių ir šventinės nuotaikos!

On 26 January, 11:00 EET the VU Kaunas Faculty will hold a graduation ceremony for the class of Winter 2024 at the Historical Presidential Palace of the Republic of Lithuania in Kaunas (Vilniaus Str. 33, Kaunas).

Diplomas will be awarded to Lithuanian and international graduates of the Bachelor programme Information Systems and Cyber Security, and the Master programmes Financial Technology, Sustainable Financial Economics, and Art Management.

The ceremony will also be streamed live on the VU Kaunas Faculty Youtube channel and the VU Kaunas Faculty Facebook page.

Have a great time at the ceremony!