Pradžia: 2024-04-30 12:00
Pabaiga: 2024-04-30 13:30

2024.04.30 Ramintos Popovienės atvira paskaita2024 m. balandžio 30 d. 12 val. 1 auditorijoje Ekonomikos ir vadybos studijų programos dalyko „Miestų ir regionų ekonomika“ viešnia – Raminta Popovienė, Kauno rajono savivaldybės vicemerė, kviečia į atvirą paskaitą „Kauno rajonas. Gyventi, dirbti, kurti“ visų kursų studentus, dėstytojus, bendruomenės narius, kuriems aktualu susipažinti su Kauno rajono verslo aplinka bei galimybėmis.

Paskaitoje vicemerė pristatys Kauno rajono verslo aplinką, jaunimo savanorystės galimybes ir naują savivaldybės kuriamą projektą – „Jaunimo erdvės.“

Renginį organizuoja Socialinių mokslų ir taikomosios informatikos instituto profesorė Asta Mikalauskienė.