Pradžia: 2024-03-20 12:00
Pabaiga: 2024-03-20 13:30

2024.03.20 Vaidoto Radžiaus atvira paskaitaKovo 20 d. 12 val. VIII auditorijoje kviečiame į Vaidoto Radžiaus, VU Kauno fakulteto alumno, dirbančio sukčiavimų aptikimo srityje, atvirą paskaitą. Ypač kviečiami visų kursų studijų programų Informacijos sistemos ir kibernetinė sauga bei Marketingo technologijos studentai.

Svečias pristatys įmonės, užsiimančios prekės ženklų, prekių bei kūrinių autorystės apsauga, veiklą. Bus pasakojama, kaip ieškoma autorines teises pažeidžiančios veiklos ar nukopijuotų kūrinių.

Susitikimą organizuoja Socialinių mokslų ir taikomosios informatikos instituto docentas dr. Kęstutis Driaunys.