Pradžia: 2024-04-06 10:00
Pabaiga: 2024-04-06 11:45

Jaunasis atradėjas tinklapis

Startuoja pradinių klasių moksleivių registracija į VU Vaikų universiteto pavasario sesiją „Jaunasis atradėjas”  Kaune!

Aptarsime, kaip reklamos mus randa ir kodėl kartais negalime nuo jų atitraukti akių. Кodėl mūsų akys kartais nepamato, to kas yra prieš mus? Išbandysime akių sekimo prietaisą. Susipažinsite su lietuvių kalbos ONIMŲ šeimynėle. Sužinosite, kiek šiandien pasaulyje yra kalbų, kaip kalba gimsta ir kada ji miršta, kas yra kalbų medis, koks žodis lietuvių kalboje yra trumpiausias, o koks ilgiausias. Išsiaiškinsime, kokia kalba kalbėtume su ateiviais.

VU Vaikų universitetas kviečia klausti, kurti ir rasti atsakymus į šiuos ir kitus klausimus pavasario sesijos metu Kaune.

Moksleivių laukia:

• įdomios ir įtraukiančios veiklos;
  • galimybė užduoti rūpimus klausimus geriausiems Universiteto dėstytojams;
  • galimybė susipažinti su universitetu iš arčiau.

Registracijos mokestis – 20 Eur. Užsiėmimai vyks Vilniaus universiteto Kauno fakultete (Muitinės g. 8, Kaunas).

PROGRAMA

Balandžio 6 d.

10:00–10:45  „Susipažinkime su ONIMŲ šeimynėle“

Doc. dr. Jurgita Kerevičienė