diplomas2020 m. birželio 19 d.

Kauno evangelikų liuteronų Švč. Trejybės bažnyčioje (Muitinės g. 8a)

9.00–10.00 val. diplomai įteikiami bakalauro nuolatinių studijų programos

Anglų ir kita užsienio kalba (švedų kalba) absolventams

TIESIOGINĖ TRANSLIACIJA

10.00–11.00 val. – patalpų dezinfekavimas parengiant kitam absolventų srautui.

11.00–12.00 val. diplomai įteikiami
bakalauro nuolatinių studijų programos Audiovizualinis vertimas
ir magistro studijų programos Audiovizualinis vertimas absolventams

TIESIOGINĖ TRANSLIACIJA

12.00–13.00 val. – patalpų dezinfekavimas parengiant kitam absolventų srautui.

13.00–14.00 val. diplomai įteikiami
bakalauro nuolatinių studijų programos Lietuvių filologija ir reklama
ir magistro studijų programos Viešojo diskurso lingvistika absolventams

TIESIOGINĖ TRANSLIACIJA

14.00–15.00 val. – patalpų dezinfekavimas parengiant kitam absolventų srautui.

15.00–16.00 val. diplomai įteikiami
bakalauro nuolatinių studijų programų Finansų ir apskaitos taikomosios sistemos,
 Kultūros vadyba absolventams
(VU KnF Socialinių mokslų ir taikomosios informatikos institutas).

TIESIOGINĖ TRANSLIACIJA

16.00–17.00 val. – patalpų dezinfekavimas parengiant kitam absolventų srautui.

17.00–18.00 val.  diplomai įteikiami
bakalauro nuolatinių studijų programos
Ekonomika ir vadyba (Finansai ir apskaita, Marketingas ir rinkų konkurencija);
magistro studijų programų
Marketingas ir prekybos vadyba, Tarptautinio verslo vadyba (TVV ir IBM),
Verslo informatika (VI ir BI) absolventams
(VU KnF Socialinių mokslų ir taikomosios informatikos institutas).

Tiesioginė šventės transliacija – www.knf.vu.lt

PROGRAMA

Mieli absolventai ir svečiai,

šių metų birželio 19 dieną Kauno evangelikų liuteronų Švč. Trejybės bažnyčioje (Muitinės g. 8a) vyks Diplomų įteikimo VU Kauno fakulteto absolventams iškilmės. Apgailestaujame, tačiau renginys nebus tradiciškai atviras visiems pageidaujantiems. Atsižvelgdami į LR Vyriausybės sprendimus dėl karantino sąlygų valstybėje ir Vilniaus universiteto administracijos rekomendacijas dėl visų universiteto bendruomenės narių saugumo užtikrinimo, siekiame išvengti net mažiausios COVID-19 plitimo galimybės VU Kauno fakulteto erdvėse.

Į oficialią ceremoniją bažnyčioje, kurioje nėra pakankamai vietos išlaikyti saugius atstumus tarp šventės dalyvių ir stebėtojų, galime pakviesti ribotą skaičių žmonių. Todėl renginio metu didžiausią dėmesį skirsime tiems, kurie savo žiniomis ir pastangomis per visus studijų metus ėjo į šią dieną, – mūsų absolventams. Universitetui atstovaus tik VU rektorato atstovas ir fakulteto administracijos vadovai bei studijų programų komiteto pirmininkai.

Absolventų tėveliams, artimiesiems ir draugams bei dėstytojams 2020 m. birželio 19 d. 9.00–18.00 valandomis bus atviri tik fakulteto vidiniai kiemai. Stebėti oficialios diplomų įteikimo ceremonijos transliaciją jie galės savo išmaniuosiuose įrenginiuose, o gyvai pasveikinti savo diplomantą (-ę) iš karto po įteikimo ceremonijos – tik bažnyčios prieigose (fakulteto Saulės laikrodžio kieme). Atkreipiame dėmesį, kad pageidaujamas absolventų artimųjų, laukiančių bažnyčios prieigose, skaičius yra 2 asmenys.

Kviečiame visus šventės svečius pasirūpinti asmeninėmis apsaugos priemonėmis. Absolventams ir kitiems oficialios ceremonijos dalyviams kaukės ir vienkartinės pirštinės – privalomos!

Tik bendromis pastangomis galime surengti saugią šventę tokiomis ekstremaliomis sąlygomis.

Dėkojame visiems už supratingumą.

Renginio organizatoriai – VU Kauno fakulteto Viešųjų ryšių grupė