vu kaune 2020Papildomas priėmimo etapas į bakalauro studijas VU Kauno fakultete vyksta LAMA BPO informacinėje svetainėje rugpjūčio 28 d.  – rugpjūčio 31 d. 14 val.

Dėmesio! Papildomame priėmimo etape gali dalyvauti ir stojantieji, kurie nedalyvavo pagrindiniame priėmimo etape.

VU Kauno fakultete kviečiame rinktis šias bakalauro studijas:

Svarbu. Jei pagrindinio priėmimo etapo metu stojantysis sudarė sutartį dėl valstybės finansuojamos vietos (VF) arba valstybės nefinansuojamos vietos su studijų stipendija (VNF/ST), vadinasi, antrojo priėmimo etapo metu į prašymą gali būti įtraukiamos tik valstybės nefinansuojamos studijų vietos (VNF).

Daugiau informacijos čia.