AA2023 m. birželio 12 d.

Vilniaus universiteto Kauno fakulteto taryba (toliau – Taryba) skelbia viešą konkursą Kauno fakulteto dekano (-ės) pareigoms užimti.

Kauno fakulteto dekaną (-ę) (toliau – Dekanas (-ė)) Vilniaus universiteto statuto (toliau – Statutas), Vilniaus universiteto Kauno fakulteto nuostatų (toliau – Nuostatai) ir Kauno fakulteto dekano rinkimų tvarkos aprašo nustatyta tvarka slaptu balsavimu renka Taryba ir teikia skirti Rektoriui.

Dekano (-ės) statusą, įgaliojimus, atsakomybes, funkcijas reglamentuoja Statuto 28 straipsnio 4 dalyje, Nuostatų IV skyrius.

Konkurse į Dekano (-ės) pareigas gali dalyvauti nepriekaištingos reputacijos asmenys, turintys mokslo laipsnį, turintys pedagoginės ir vadybinės patirties, Dekano (-ės) pareigų kadencijos pirmąją dieną dar nepasiekę įstatymų nustatytos pensinio amžiaus ribos, atitinkantys kamieninio padalinio vadovui Statute keliamus reikalavimus.

Dekano (-ės) kadencijos trukmė – 5 metai.

Dekano (-ės) pareigybės tarnybinis atlyginimas: 4 912,80 Eur (neatskaičius mokesčių) bei papildomos priemokos ir premijos pagal Vilniaus universitete galiojančią atlygio sistemą. papildomos priemokos ir premijos pagal Vilniaus universitete galiojančią atlygio sistemą.

Pretendentas (-ė) Dekano (-ės) pareigoms užimti Kauno fakulteto rinkimų komisijai turi pateikti šiuos dokumentus lietuvių kalba:

1. prašymą dalyvauti konkurse Vilniaus universiteto Kauno fakulteto dekano (-ės) pareigoms užimti, pasirašytą kvalifikuotu el. parašu;
  2. pretendento (-ės) duomenų anketą, pasirašytą kvalifikuotu el. parašu;
  3. pretendento (-ės) asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją;
  4. pretendentui (-ei) suteiktą mokslo laipsnį patvirtinančio dokumento kopiją;
  5. pretendento (-ės) veiklos, jį (ją) išrinkus Dekanu (-e), programą;
  6. pretendento (-ės) deklaraciją dėl interesų konflikto atskleidimo, pasirašytą kvalifikuotu el. parašu;
  7. kitus dokumentus, kurie, pretendento (-ės) nuomone, galėtų būti svarbūs dalyvaujant konkurse.

Dokumentų pateikimo terminas: nuo 2023 m. rugpjūčio 28 d. iki 2023 m. rugsėjo 11 d. 16.00 val.
Dokumentus pateikti el. paštu

Svarstomi tik tie dokumentai, kurie gauti iki skelbime nurodyto termino pabaigos.

Patvirtinimas apie gautus dokumentus pretendentui (-ei) išsiunčiamas prašyme nurodytu elektroniniu paštu.

Vilniaus universiteto Kauno fakulteto dekano (ės) rinkimų organizavimo grafikas:

• Nuo 2023 m. rugpjūčio 28 d. iki 2023 m. rugsėjo 11 d. 16.00 val. pretendentų į VU Kauno fakulteto dekanus dokumentų pateikimas.
  • 2023 m. rugsėjo 13 d. VU Kauno fakulteto interneto tinklalapyje https://www.knf.vu.lt skelbiamas kandidatų sąrašas, VU vidiniame tinklalapyje https://intranet.vu.lt/ – kandidatų duomenų anketos ir veiklos programos (intranete informacija bus matom a VU KnF darbuotojams).
  • Nuo 2023 m. rugsėjo 14 d. iki 2023 m. rugsėjo 20 d. organizuojami vieši kandidatų debatai ir diskusijos su VU Kauno fakulteto bendruomene prof. V. Gronsko aud. (Muitinės g. 8, Kaunas).
  • 2023 m. rugsėjo 26 d. 16.00 val. baigiasi terminas kandidatūroms atsiimti.
  • 2023 m. rugsėjo 28 d. vyksta VU Kauno fakulteto dekano rinkimai VU Kauno fakulteto taryboje, 3 auditorija, Muitinės g. 8, Kaunas.
  • 2023 m. rugsėjo 29 d. apie VU Kauno fakulteto dekano rinkimų rezultatus VU Kauno fakulteto rinkimų komisija raštu praneša VU rektoriui ir skelbia VU Kauno fakulteto interneto svetainėje.

Dekano (-ės) rinkimų rezultatai ne vėliau kaip per 2 darbo dienas nuo jų paskelbimo gali būti skundžiami VU Centrinei rinkimų komisijai.

Vilniaus universiteto Kauno fakulteto rinkimų komisija:

Dekano (-ės) rinkimai organizuojami vadovaujantis šiais dokumentais:
Vilniaus universiteto statutas
Vilniaus universiteto Kauno fakulteto nuostatai
Vilniaus universiteto Kauno fakulteto dekano rinkimų tvarkos aprašas