Untitled design 12023 m. spalio 16 d.

Vadovaujantis Vilniaus universiteto Statutu, Vilniaus universiteto Kauno fakulteto bei Vilniaus universiteto Kauno fakulteto Socialinių mokslų ir taikomosios informatikos instituto nuostatais, Kauno fakulteto rinkimų komisija skelbia viešą konkursą Vilniaus universiteto Kauno fakulteto Socialinių mokslų ir taikomosios informatikos instituto (toliau – VU KnF SMTII) direktoriaus (-ės) pareigoms eiti.

Direktorių iš savo kandidatūrą išsikėlusių kandidatų slaptu balsavimu, VU KnF ir VU KnF SMTII nuostatų nustatyta tvarka renka Vilniaus universiteto Statuto 12 straipsnio 4 dalyje nustatytus reikalavimus atitinkantys VU KnF SMTII mokslo darbuotojai ir dėstytojai bei VU KnF dekano teikimu tvirtina VU KnF Taryba.

VU KnF SMTII direktoriaus kadencijos trukmė – 5 metai.

VU KnF SMTII direktoriaus pareigybės tarnybinis atlyginimas: 3477,60 Eurai (neatskaičius mokesčių) bei papildomos priemokos ir premijos pagal Vilniaus universitete galiojančią atlygio sistemą.

Kandidatams keliami kvalifikacijos reikalavimai

Konkurse gali dalyvauti nepriekaištingos reputacijos asmenys, turintys socialinių, fizinių ar technologijos mokslų daktaro laipsnį, vadybinės patirties, vykdantys mokslinius tyrimus socialinių, fizinių ar technologijos mokslų srityse bei vadovo pareigų pirmą kadencijos dieną (2024 m. sausio 2 d.) nepasiekę įstatymų nustatytos pensinio amžiaus ribos. Kandidato į direktoriaus pareigas veikla turi rodyti, kad jis suvokia Vilniaus universiteto ir Kauno fakulteto misiją, puoselėja Vilniaus universiteto vertybes, yra motyvuotas rūpintis Kauno fakulteto veiklos kokybe ir turi žinių, patirties bei gebėjimų, reikalingų direktoriaus pareigoms vykdyti. Kandidatu į direktoriaus pareigas gali būti Vilniaus universitete nedirbantis asmuo.

Pateikiamų dokumentų sąrašas

Asmenys, pretenduojantys dalyvauti konkurse VU KnF SMTII direktoriaus pareigoms eiti, turi pateikti VU KnF rinkimų komisijai šiuos dokumentus lietuvių kalba:

1. Prašymą dalyvauti viešame konkurse, pasirašytą kvalifikuotu el. parašu;
  2. Duomenų anketą, kurioje būtų atskleista pretendento pedagoginė ir vadybinė patirtis bei pateikta informacija apie vykdytus ir vykdomus mokslinius tyrimus socialinių, fizinių ar technologijos mokslų srityje, pasirašytą kvalifikuotu el. parašu;
  3. Pretendento asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją;
  4. Pretendento aukštąjį išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopiją;
  5. Pretendentui suteiktą mokslo laipsnį patvirtinančio dokumento kopiją;
  6. Pretendento deklaraciją dėl interesų konflikto atskleidimo, pasirašytą kvalifikuotu el. parašu;
  7. Pretendento veiklos, jį išrinkus VU KnF SMTII direktoriumi (-e), programą, kurioje būtų atskleisti prioritetiniai VU KnF SMTII tikslai, esminiai struktūros, finansinio stabilumo, mokslinės ir pedagoginės veiklos raidos klausimai Vilniaus universiteto misijos bei išorinių tendencijų kontekste. Rekomenduojama programos teksto apimtis – iki 1000 žodžių;

Dokumentų pateikimo terminas: iki 2023 metų lapkričio 17 d. 16.00 val. Vėliau pateikti dokumentai nebus priimami.

Dokumentus pateikti el. paštu

Svarbiausi rinkimų proceso etapai, datos:

1. 2023 metų lapkričio 17 d. 16.00 val. baigiasi pretenduojančiųjų dalyvauti konkurse į VU KnF SMTII direktoriaus (-ės) pareigas dokumentų pateikimo KnF rinkimų komisijai terminas.
  2. 2023 m. lapkričio 21 d. KnF rinkimų komisijos įregistruotų kandidatų į VU KnF SMTII direktoriaus (-ės) pareigas sąrašo paskelbimas KnF interneto tinklalapyje https://www.knf.vu.lt, kandidatų veiklos programų ir duomenų anketų paskelbimas VU vidiniame tinklalapyje (intranete; informacija bus matoma VU KnF darbuotojams).
  3. 2023 m. lapkričio 21–28 d. kandidatų veiklos programos pristatymas VU KnF SMTII darbuotojams (tikslią datą, laiką ir vietą KnF rinkimų komisija paskelbs vėliau).
  4. 2023 m. lapkričio 28 d. 17.00 val. baigiasi kandidatūrų į VU KnF SMTII direktoriaus (-ės) pareigas atsiėmimo terminas.
  5. 2023 m. gruodžio 6 d. 9:00–17.00 val. VU KnF SMTII direktoriaus (-ės) rinkimai.

2023 m. lapkričio 30 d. 9:00–17.00 val. išankstinis balsavimas.

Rinkimų vieta: Kauno fakulteto dekanatas (1.1.01. kab.), Muitinės g. 8, Kaunas.

1. 2023 m. gruodžio 7 d. VU KnF SMTII direktoriaus (-ės) rinkimų rezultatų paskelbimas KnF interneto tinklalapyje https://www.knf.vu.lt.
  2. Iki 2023 m. gruodžio 11 d. 17.00 val. rinkimų rezultatai gali būti skundžiami VU KnF Tarybai.

Vilniaus universiteto Statutas

Vilniaus universiteto Kauno fakulteto nuostatai

Kauno fakulteto rinkimų komisija

Doc. dr. Audronė Rimkutė (komisijos pirmininkė),