kauno fakulteto veliava copy2023 m. lapkričio 21 d.

2023 m. lapkričio 17 d., 16.00 val., pasibaigė nustatytas pretendentų į Vilniaus universiteto Kauno fakulteto Socialinių mokslų ir taikomosios informatikos instituto (toliau – VU KnF SMTII) direktoriaus(-ės) pareigas dokumentų pateikimo Vilniaus universiteto Kauno fakulteto rinkimų komisijai (toliau – VU KnF rinkimų komisija) terminas.

VU KnF rinkimų komisija gavo tik vieno pretendento dokumentus, kuriuos išnagrinėjusi nustatė, jog pretendentas pateikė visus konkursui būtinus dokumentus ir atitinka konkurso reikalavimus.

VU KnF rinkimų komisija registruoja kandidate į Vilniaus universiteto Kauno fakulteto Socialinių mokslų ir taikomosios informatikos instituto direktorės pareigas asist. dr. Indrę Ščiukauskę.

Kandidatės asist. dr. Indrės Ščiukauskės veiklos programos pristatymas VU KnF SMTII darbuotojams ir visai KnF bendruomenei vyks 2023 m. lapkričio 23 d. (ketvirtadienį), 11,15 val., 3 auditorijoje (Muitinės g. 8, Kaunas).

Kandidatės dr. Indrės Ščiukauskės veiklos programa

VU KnF SMTII direktoriaus rinkimai vyks 2023 m. gruodžio 6 d., 9.00–17.00 val., VU KnF dekanate (1.1.01 kab., Muitinės g. 8, Kaunas);

išankstinis balsavimas vyks 2023 m. lapkričio 30 d., 9.00–17.00 val., VU KnF dekanate (1.1.01 kab., Muitinės g. 8, Kaunas).

VU KnF SMTII rinkėjų sąrašas

Kauno fakulteto rinkimų komisija