Lenku vizitas VU KauneLapkričio 20 dieną Vilniaus universiteto Kauno fakultete viešėjo tarptautinio žurnalo „Respectus Philologicus“ bendraleidėjai iš Jano Kochanovskio universiteto Kielcuose (Lenkija): redaktorių kolegijos nariai –Humanitarinio fakulteto dekanas,  profesorius habil. dr. Januszas Detka, fakulteto prodekanės profesorė habil. dr. Lidia Michalska-Bracha ir profesorė dr. Marzena Marczewska, taip pat žurnalo vyriausiosios redaktorės pavaduotojas profesorius habil. dr.  Piotras Zbrógas.

culture and creativity vuXII Tarptautinėje mokslinėje konferencijoje „Kultūra ir kūrybiškumas“/International Conference on Culture and Creativity (ICCC), kurią po metų pertraukos lapkričio 17-18 dienomis Vilniaus universitete Kaune surengė Ekonomikos, finansų ir vadybos instituto nariai, pranešimus skaitė svečiai iš Latvijos, Estijos, Lenkijos, Baltarusijos, Anglijos, Pietų Korėjos, Bosnijos ir Hercogovinos. Dviejose konferencijos sesijose buvo nagrinėjamos kultūros sektoriaus ir kūrybiškumo problemos. http://www.knf.vu.lt/aktualijos/221-renginiai/1945-the-12th-international-conference-on-culture-and-creativity

RaimondaKasmetinė Europos dalykinės etikos tinklo (European Business Ethics Network - EBEN) konferencija „Būsimo tvaraus darbinio gyvenimo beieškant“ (Searching for Sustainability in the Future Working Life) vyko šių metų birželio 14-16 dienomis Jiuveskiulės universiteto Verslo ir ekonomikos mokykloje (Suomija). Konferencijoje savo mokslinių tyrimų ir praktikos lauko rezultatus pristatė VU KnF Filosofijos ir kultūros studijų katedros docentė dr. Raminta Pučėtaitė ir lektorė dokt. Raimonda Agnė Medeišienė.

Kulturos vadybaKultūros vadybos studijų programa akredituotašešiems metams*. Šia proga verta prisiminti studijų programos atsiradimo istoriją ir jos ypatumus – kuo ji išsiskiria Lietuvoje vykdomų bakalauro studijų programų kontekste. Jūsų dėmesiui –  interviu su viena iš programos kūrėjų ir savianalizės grupės nare Vilniaus universiteto Kauno fakulteto Filosofijos ir kultūros studijų katedros docente dr. Audrone Rimkute, kurią kalbino kultūros vadybos 3 kurso studentės Inga Basevičiūtė, Evelina Senkevičiūtė ir Gerda Danylaitė.