Lenku vizitas VU KauneLapkričio 20 dieną Vilniaus universiteto Kauno fakultete viešėjo tarptautinio žurnalo „Respectus Philologicus“ bendraleidėjai iš Jano Kochanovskio universiteto Kielcuose (Lenkija): redaktorių kolegijos nariai –Humanitarinio fakulteto dekanas,  profesorius habil. dr. Januszas Detka, fakulteto prodekanės profesorė habil. dr. Lidia Michalska-Bracha ir profesorė dr. Marzena Marczewska, taip pat žurnalo vyriausiosios redaktorės pavaduotojas profesorius habil. dr.  Piotras Zbrógas.

Susitikimo metu buvo aptartas sėkmingas šalių bendradarbiavimas įvairiais žurnalo leidybos klausimais: straipsnių atrankos griežtinimas kokybės ir  tematikų gryninimo požiūriu, tarptautiškumo išlaikymas ir didinimas autorių geografijos aspektu, referavimo galimybės aukšto lygio duomenų bazėse. VU Kauno fakulteto dekanas doc. dr. Kęstutis Driaunys, tarptautinių ryšių prodekanė prof. dr. Jadvyga Krūminienė, mokslo reikalų prodekanė doc. dr. Ingrida Šarkiūnaitė, žurnalo vyriausioji redaktorė prof. dr. Gabija Bankauskaitė-Sereikienė su Lenkijos universito atstovais aptarė tolesnio bendradarbiavimo plėtotės galimybes – dvišalės sutarties pasirašymą, dėstytojų ir studentų mainus, bendrų studijų programų bei mokslo projektų rengimą.

Kalbų, literatūros ir vertimo studijų instituto profesorė dr. Gabija Bankauskaitė-Sereikienė