Pradžia: 2023-06-23 11:00
Pabaiga: 2023-06-23 15:00

diplomu iteikimas vilniaus universiteto kauno fakultetas2023 m. birželio 23 d. (penktadienį) Kauno evangelikų liuteronų Šv. Trejybės bažnyčioje (Muitinės g. 8a) vyks diplomų teikimo iškilmės.

Renginį taip pat bus galima stebėti tiesiogiai VU Kauno fakulteto YouTube kanale ir Facebook paskyroje.

Absolventų tėveliams, artimiesiems ir draugams bei dėstytojams šventės dieną 10.00–16.00 valandomis bus atviri fakulteto vidiniai kiemai.

Pasveikinti savo diplomantą(-ę) galėsite iš karto po įteikimo ceremonijos. Taip pat svarbią dieną kviečiame kartu su diplomantu (-e) nusifotografuoti prie Saulės laikrodžio ar VU sienelės (Liepų kiemelyje).

Nedalyvausiantys šventėje diplomus galės atsiimti dekanate nuo birželio 26 d. darbo dienomis (I-IV 9.00–17.00 val., o V nuo 9.00–16.00 val.). Jeigu kiltų klausimų dėl diplomo atsiėmimo, prašome kreiptis į Studijų skyrių tel.: (8 37) 422 376.

Renginio metu bus filmuojama ir fotografuojama.

PROGRAMA
11.00–12.00 val. diplomai teikiami:
- bakalauro nuolatinių studijų programų Anglų ir kita užsienių kalba (švedų kalba), Audiovizualinis vertimas ir Lietuvių filologija ir reklama absolventams;
- magistrantūros studijų programų Audiovizualinis vertimas, Viešojo diskurso lingvistika bei Lietuvių literatūra ir kūrybinis rašymas absolventams.

14.00–15.00 val. diplomai teikiami:
- bakalauro nuolatinių studijų programų Finansų ir apskaitos taikomosios sistemos, Ekonomika ir vadyba absolventams;
- magistrantūros studijų programų Marketingas ir pardavimų vadyba, Tarptautinio verslo vadyba (anglų kalba) absolventams.

Lauksime Jūsų!