vasario 16 2016Savo laisvoje šalyje  vėl minėdami Lietuvos valstybės atkūrimo dieną, prisiminkime tuos 20 visuomeniškai aktyvių, išsilavinusių, įvairių politinių pažiūrų tautinio judėjimo dalyvių, kurių dėka ši diena mūsų valstybės istorijoje tapo ypatinga.

1918 m. vasario 16 d. paskelbdamas Nepriklausomybės Aktą tikrasis XX a. pradžios lietuvių tautos elitas padovanojo mums dvasinės stiprybės dieną, sujungiančią dabartį su praeitimi, primenančią visas Lietuvos laisvės kovas, simbolizuojančią valstybės nepriklausomybę ir jos pasiekimus.

Tegu išskirtiniai Vasario 16 d. akto  signatarų nuopelnai, jų meilė Lietuvai ir politinė drąsa įkvepia mus kasdien mylėti ir puoselėti savo valstybę, saugoti jos laisvę  ir prisiimti atsakomybę už Lietuvos ateitį.

Su mūsų Valstybės diena!

Doc. dr. Kęstutis Driaunys