Aktualijos

Išlydėti pirmieji VU Kauno fakulteto absolventai

vu knf iteikimai 2017 001Penkiasdešimt trečiais savo veiklos metais Vilniaus universitetas Kaune išlydėjo pirmąją VU KnF  absolventų laidą, kuriai buvo įteikti vieno iš 410 geriausių pasaulio universitetų diplomai. Devynių iš šiemet studijas baigusių 103 bakalaurų ir septynių iš 67 magistrų akademiniai pasiekimai įvertinti Cum Laude diplomais, o finansų magistrei Agnei Kažytei įteiktas  Magna Cum Laude diplomas.

 

 

Kodėl kultūros vadyba?

VU Kaune Kulturos vadyba BAApie kultūros vadybos studijas Vilniaus universitete Kaune ir pačias įvairiausias veiklas studijų metu bei po jų pasakoja šios studijų programos absolventai ir studentai, kuriuos kalbino ketvirto kurso studentės Evelina Senkevičiūtė ir Inga Basevičiūtė.

 

 

 

 

 

 

Erasmus studentai VU KnF: Lietuvos oras – nenuspėjamas, bet studijuoti čia smagu!

Erasmus pagrSavo įspūdžiais apie studijas Vilniaus universitete Kaune ir gyvenimą Lietuvoje dalijasi Erasmus+ mainų programos studentai Khaoula El Maaloumi (iš Maroko, studijuoja Turkijoje) ir Trifon Stanchev (iš Bulgarijos), kuriuos kalbina Irmina Budriūtė, Audiovizualinio vertimo IV kurso studentė.

Verslo inovacijų ekspertės iš Portugalijos patirtis – Meno vadybos magistrantams

FatimaSao Simao KaunasVU  Kauno fakulteteįgyvendinant tarptautinio mobilumo ir studijų tarptautiškumo siekius dažnai sulaukiama dėstytojų iš užsienio universitetų. Kol kas kiek retesnės, tačiau ne mažiau vertingos yra praktikų iš užsienio viešnagės Vilniaus universitete Kaune. Meno vadybos magistrantai turėjo galimybę patirti tokio neakademinio vizito naudą, kai klausėsi paskaitų, kurias jiems skaitė gegužės 17-22 dienomis Filosofijos ir kultūros studijų katedroje pagal Erasmus programą apsilankiusi Fatima São Simão iš Porte (Portugalija) įsikūrusio Mokslo irtechnologijų parko UPTEC.

 

VU KHF Alumni draugija kviečia studentus į vardinių stipendiją atranką

Driaunys BoreikaŠį pavasarį vardinę stipendiją Vilniaus universiteto Kauno fakultete įsteigusi VU KHF Alumni draugija kartu su ACME įmonių grupe siekia aktyviai prisidėti prie motyvuotų ir gabių studentų skatinimo. Draugijos prezidentas Paulius Boreika pasakoja, kad  vienas iš fakulteto alumnus telkiančios asociacijos tikslų – rasti pačių alumni bendruomenėje mecenatus, kurie norėtų įsteigti vardines stipendijas šiuo metu Vilniaus universitete Kaune studijuojantiems. VU Kauno fakulteto dekanas doc. dr. Kęstutis Driaunys tikisi, kad vardinės stipendijos ir kitos fakulteto alumnų rengiamos priemonės sustiprins studentų motyvaciją ir padės įtvirtinti šūkį #VUKaune#smagustudijuoti