Aktualijos

Išdalintos pirmosios vardinės stipendijos

Šiais metais Vilniaus universiteto Kauno fakulteto (VU KnF) aktyviausiems studentams buvo įteiktos pirmosios vardinės stipendijos, kurias įsteigė VU KHF Alumni draugija kartu su „ACME Grupe“. Vardinėmis stipendijomis siekiama prisidėti prie aktyvių, gabių ir motyvuotų studentų skatinimo, sudaryti sąlygas jiems pademonstruoti savo pasiekimus ir būti įvertintais. VU KHF Alumni draugija siekia suformuoti prasmingą tradiciją visų alumnų bendruomenėje – prisidėti prie dabartinių studentų skatinimo, siekiant aukščiausių mokslo bei asmeninio tobulėjimo tikslų.vu knf acme vardine stipendija

2017 m. liepos 13 d. VU KnF vykusios įteikimo ceremonijos metu vardinės stipendijos ir atminimo dovanos buvo įteiktos Ekonomikos ir vadybos studijų programos I kurso studentei Vaivai Matijosaitei, Audiovizualinio vertimo II kurso studentei Aurai Zablackytei, Kultūros vadybos studijų programos III kurso studentei Emilijai Šneiderytei ir Audiovizualinio vertimo IV kurso studentei Kristinai Meilūnaitei. Ceremonijoje taip pat dalyvavo VU KnF dekanas doc. dr. Kęstutis Driaunys, „ACME Grupės“ personalo vadovė Rasa Buožienė, „ACME Grupės“ komunikacijos projektų vadovė Inga Lungė, VU KHF Alumni draugijos prezidentas Paulius Boreika bei VU KHF Alumni draugijos valdybos nariai Raminta Žemaitytė ir Edgaras Balaika.

„Tikiuosi, kad vardinių stipendijų tradicija paskatins mūsų studentus būti dar aktyvesnius, rimčiau studijuoti, siekti savo tikslų, tobulėti, nesustoti vietoje ir ruoštis ateities darbams“, – už iniciatyvą dėkodamas VU KHF Alumni draugijos ir „ACME Grupės“ atstovams sakė VU KnF dekanas doc. dr. Kęstutis Driaunys. Jo nuomone, ši stipendija yra labai reikšminga, nes taip užtikrinamas tamprus ryšys tarp fakulteto, dabartinių studentų ir alumnų. VU KHF Alumni draugijos prezidentas Paulius Boreika vylėsi, kad gautos stipendijos būtų pirmasis impulsas, siekiant savų svajonių įgyvendinimo ir priminė, kad šios stipendijos yra išskirtinės vien dėl to, kad atrankos metu buvo vertinamas ir studentų aktyvumas, motyvacija bei kitos asmeninės savybės, kurios skiriant panašaus pobūdžio stipendijas yra paliekamos nuošalyje išskiriant tik akademinius pasiekimus. „ACME Grupės“ atstovės palinkėjo, kad gautos stipendijos padėtų įgyvendinant ne tik fakultetui, bet ir visai Lietuvai reikšmingus projektus, džiaugėsi studentų aktyvumu ir įdomiomis veiklomis bei perdavė „ACME Grupės“ direktoriaus Tomo Palšio sveikinimus ir palinkėjimus. „ACME Grupės“ direktorius negalėjo dalyvauti stipendijų įteikimo ceremonijoje, todėl buvo pakalbintas jau išdalinus stipendijas.

Išlydėti pirmieji VU Kauno fakulteto absolventai

vu knf iteikimai 2017 001Penkiasdešimt trečiais savo veiklos metais Vilniaus universitetas Kaune išlydėjo pirmąją VU KnF  absolventų laidą, kuriai buvo įteikti vieno iš 410 geriausių pasaulio universitetų diplomai. Devynių iš šiemet studijas baigusių 103 bakalaurų ir septynių iš 67 magistrų akademiniai pasiekimai įvertinti Cum Laude diplomais, o finansų magistrei Agnei Kažytei įteiktas  Magna Cum Laude diplomas.

 

 

Kodėl kultūros vadyba?

VU Kaune Kulturos vadyba BAApie kultūros vadybos studijas Vilniaus universitete Kaune ir pačias įvairiausias veiklas studijų metu bei po jų pasakoja šios studijų programos absolventai ir studentai, kuriuos kalbino ketvirto kurso studentės Evelina Senkevičiūtė ir Inga Basevičiūtė.

 

 

 

 

 

 

Erasmus studentai VU KnF: Lietuvos oras – nenuspėjamas, bet studijuoti čia smagu!

Erasmus pagrSavo įspūdžiais apie studijas Vilniaus universitete Kaune ir gyvenimą Lietuvoje dalijasi Erasmus+ mainų programos studentai Khaoula El Maaloumi (iš Maroko, studijuoja Turkijoje) ir Trifon Stanchev (iš Bulgarijos), kuriuos kalbina Irmina Budriūtė, Audiovizualinio vertimo IV kurso studentė.

Verslo inovacijų ekspertės iš Portugalijos patirtis – Meno vadybos magistrantams

FatimaSao Simao KaunasVU  Kauno fakulteteįgyvendinant tarptautinio mobilumo ir studijų tarptautiškumo siekius dažnai sulaukiama dėstytojų iš užsienio universitetų. Kol kas kiek retesnės, tačiau ne mažiau vertingos yra praktikų iš užsienio viešnagės Vilniaus universitete Kaune. Meno vadybos magistrantai turėjo galimybę patirti tokio neakademinio vizito naudą, kai klausėsi paskaitų, kurias jiems skaitė gegužės 17-22 dienomis Filosofijos ir kultūros studijų katedroje pagal Erasmus programą apsilankiusi Fatima São Simão iš Porte (Portugalija) įsikūrusio Mokslo irtechnologijų parko UPTEC.