Aktualijos

Derybų meno studentus mokė garsus visuomenės veikėjas Jonas Ohmanas

J OhmanTeorinių žinių ir praktinių gebėjimų sąsaja yra vienas iš kokybiškų studijų rodiklių, tad fakultete nuolat svečiuojasi verslo ir politikos pasaulio ekspertai bei kultūros srities profesionalai. Spalio 6 d. ,,Derybų kalbos“ kurso studentai irgi turėjo unikalią galimybę susitikti su Lietuvoje gerai žinomu švedų kilmės visuomenės veikėju, vertėju, režisieriumi ir žurnalistu, aktyviu kovotoju Ukrainos fronte Jonu Ohmanu. Jis yra išvertęs į švedų kalbąJ. Ivanauskaitės „Ragana ir lietus“, J. Kunčino „Tūla”, S. Parulskio „Trys sekundės dangaus”, J. Lukšos-Daumanto memuarus „Partizanai”, kitų rašytojų noveles bei apysakas, sukūręs dokumentinius filmus ,,Smogikai“ ir ,,Nematomas frontas“.

ERASMUS+ mokymų savaitės vizitas Vilniaus universitete Kaune

erasmus vizitasRugsėjo 28 d. Vilniaus universiteto Kauno fakultete lankėsi Vilniaus universitete organizuotos tarptautinės ERASMUS+ mokymų savaitės  2017 dalyviai.  Susitikimo metu Europos Sąjungos ir trečiųjų šalių universitetų atstovams buvo pristatytas Kauno fakultetas,  studijų ir mokslo pasiekimai, pasidalinta administracinio ir tarptautinio bendradarbiavimo patirtimi, aptartos tarptautinių partnerysčių galimybės.

 

 

 

 

VU KnF pirmakursiai‘2017: „Integracijos savaitė buvo SUPER!“

Jau antrus metus VU Kauno fakultete  organizuojama „Pirmakursių Integracijos savaitė“ šiemet vėl subūrė pirmo kurso studentus, rugsėjo 1-8 dienomis juos pakvietusi į įvairiausius renginius – paskaitas, susitikimus, ekskursijas ir vakarones.

Erasmus kryptis – La Korunja!

Elena2Studijų La Korunjos universitete pagal Erasmus  mainų programą ir gyvenimo Ispanijoje ( Galisijoje) patirtimi dalijasi  VU Kauno fakulteto Lietuvių filologijos ir reklamos  IV k. studentė Elena Pakalnytė, ten pabuvojusi  praėjusio semestro metu:

Kad pabūti Erasmus+ studentu verta, ko gero, nė nereikia sakyti. Tačiau dažnai, rinkdamiesi būsimą studijų miestą, sekame jau anksčiau studentų pramintais takais ir retai išdrįstame pasirinkti naują kryptį. Kai pati pildžiau paraišką studijoms užsienyje, žinoma, rinkausi Ispaniją. Deja (tuomet atrodė „deja“, dabar sakau – ačiū Dievui!), vienintelis pasirinkimas tuo metu buvo man visiškai nežinoma La Korunja (gal. A Coruña). Užrašiau šį miestą pirmu numeriu ir tai buvo nuostabios patirties pradžia.

Partnerių iš Bosnijos ir Hercegovinos vizitas Vilniaus universitete Kaune

Rugsėjo  4 — 6 d. Vilniaus universiteto Kauno fakultete viešėjo partneriai iš Travniko (Bosnija  ir Hercegovina)   tarptautinio universiteto:   rektorius akademikas profesorius Ibrahim Jusufranić bei tarptautinių ryšių skyriaus vadovas doc. dr. Sabahudin Hadzialic.IUT KnF rektor 2017