Lietuvių kalbos ir kultūros kursai

Add a heading 4 copy copy copy copy copy copyKviečiame pasaulio lietuvius, užsienio aukštųjų mokyklų studentus, dėstytojus ir mokslininkus praleisti vasaros mėnesį Lietuvoje. Lietuvių kalbos ir kultūros kursai suteikia galimybę nemokamai pasimokyti lietuvių kalbos, susipažinti su Lietuvos ir ypač Kauno kultūra ir istorija, pabendrauti su kursų dalyviais iš viso pasaulio.

Intensyvūs pradedančiųjų (A1 lygmens) lietuvių kalbos kursai vyks nuo 2024-06-10 iki 2024-07-09 Vilniaus universiteto Kauno fakultete. Kursų metu vyks kultūros paskaitos, išvykos, ekskursijos, vakaronės, kurių metu jūsų laukia daug atradimų. Galėsite ne tik paragauti lietuviškų valgių, bet ir patys jų pasigaminti, vakarodami su folkloro ansambliu „Uosinta“ sužinosite apie lietuvių etninę kultūrą, kartu padainuosite ir pašoksite, lankydamiesi atnaujintoje „Kiemo galerijoje“ iš galerijos dailininko Vytenio Jako lūpų išgirsite, kaip gimė idėja įprasminti Kauno žydų gyvenimą, puošti kiemą ir kitas miesto erdves sienų tapybos darbais, lankysitės poeto Maironio namuose-muziejuje ir vieno iš žymiausių Lietuvos dailininkų ir kompozitorių Mikalojaus Konstantino Čiurlionio muziejuje, aplankysite svarbiausius Kauno tarpukario (1919–1939) architektūros pastatus, pelniusius pasaulinį pripažinimą ir įrašytus į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą.

Daugiau informacijos: https://www.vu.lt/en/studies/exchange-students/financial-support#scholarships-for-lithuanian-language-and-culture-summer-course-2024

Information in English