Faktai ir skaičiai

Per daugiau nei penkis gyvavimo dešimtmečius Vilniaus universiteto diplomai buvo įteikti daugiau nei 15 tūkstančių VU Kauno fakulteto absolventų. Šiuo metu fakultete visų trijų pakopų studijų programose studijuoja 785 studentai, iš kurių 597 – bakalauro (tarp jų – ir 15 studijuojančių po kolegijų), 155 – magistrantūros studijose (tarp jų 13 studijuoja studijų programose užsienio kalba, o 11 iš jų yra studentai iš užsienio). Disertacijas rengia 32 doktorantai. Papildomose studijose yra 4 nenuosekliųjų studijų klausytojai. 

Studijų ir mokslo proceso poreikius atitinkanti fakulteto materialinė bazė nuolat atnaujinama: šiuo metu yra įrengtos 22 auditorijos, iš kurių 20 – su multimedijos įranga, veikia 4 kompiuterių klasės, 2 audiovizualinio vertimo laboratorijos ir video konferencijų studija. Bendras kompiuterių skaičius fakultete –226, iš kurių 176 naudojami studijų ir 50 – administracijos reikmėms.

Nuo 2014 m. rudens duris skaitytojams atvėrusioje puikiai įrengtoje  VU KnF bibliotekoje, kuri įsikūrusi renovuotame pastate Muitinės g.18, yra 18 darbo vietų, iš kurių 10 kompiuterizuotos. Visoje bibliotekoje veikia belaidis internetas (Wi-Fi). Bibliotekos trečiajame aukšte yra 6 neformalaus bendravimo/poilsio vietos. Bibliotekoje konsultuoja dalyko bibliotekininkė https://biblioteka.vu.lt/mokslui-ir-studijoms/dalyko-bibliotekininkai/kauno-fakultetas

Šiuo metu VU KnF bibliotekos atviruose fonduose saugoma apie 25 tūkstančiai dokumentų, verslo, vadybos, ekonomikos, informatikos ir humanitarinių mokslų leidiniai bei kita mokslinė literatūra, kuri komplektuojama pagal fakultete dėstomas studijų programas.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos