Lietuvių filologija ir reklama

Apie programą

BA lietuviu filologija ir reklama 001

 

Studijų sritis: humanitariniai mokslai.

Studijų kryptis: filologija pagal kalbą (lietuvių filologija) (iki 2017 m. – lietuvių filologija).

Suteikiamas kvalifikacinis laipsnis: humanitarinių mokslų bakalauras (įstojusiems iki 2017 m. – lietuvių filologijos bakalauras).

Studijų trukmė: 4 m.

Ši unikali programa sieja lietuvių kalbotyros, literatūros, medijų, reklamos, kultūros sritis ir yra skirta šiuolaikiniams kūrybingiems, žingeidiems lituanistams.

„Lietuvių filologijos ir reklamos“ studentai kviečiami gilintis į naujausias literatūros teorijas, stebėti kalbos procesų kaitą, analizuoti vis gausėjančias medijų formas, įžengti į sudėtingą, bet labai įdomų reklamos pasaulį.

Numatomi studijų rezultatai

Absolventas žino kalbotyros ir literatūrologijos kryptis ir metodus, vartoja pagrindinius terminus, taiko tyrimo instrumentus; išmano ir geba analizuoti lietuvių kalbos ir literatūros reiškinius įvairiais lygmenimis. Supranta ir vartoja pagrindinius reklamos terminus; išmano reklamos reiškinį, taiko kūrimo strategijas, geba organizuoti reklamos verslą. Suvokia ir analizuoja reklamą kaip kalbinį, vizualųjį ir meninį diskursą. Identifikuoja, formuluoja ir argumentuoja mokslinę problemą, geba atlikti ir aprašyti tyrimą. Rašo, redaguoja įvairius tekstus, parengia tekstą spaudai. Rengia projektus, jiems vadovauja. Taiko kompiuterinio raštingumo, teisės pagrindų, rinkodaros žinias. Absolventas planuoja, organizuoja savo mokymąsi, darbą; analizuoja, kritiškai vertina informaciją; geba pirmąja užsienio k., bendrauti ir dirbti tarptautinėje aplinkoje, komandoje; kūrybiškai ir inovatyviai elgtis kintančioje aplinkoje; yra įgijęs antrosios užsienio k. gebėjimų.

Reikalingos savybės ir gebėjimai

Šią studijų programą turėtų rinktis tie, kurie domisi reklama, kuriems patinka ir sekasi  kurti, interpretuoti tekstą ir vaizdą, kurie nebijo drąsių idėjų, domisi visuomenės poveikio priemonėmis, komunikacijos ir įtikinimo strategijomis, pamažu rengiasi būti profesionaliais kūrybingo, įtaigaus žodžio meistrais.

Studijų programos skiriamieji bruožai

Programoje teoriniai kursai derinami su praktiniais užsiėmimais, pratybomis ir seminarais. Ketvirtajame kurse visi studentai įgytas teorines žinias gali taikyti atlikdami profesinę praktiką pasirinktose Lietuvos ir užsienio institucijose, viešųjų ryšių įmonėse, įvairių medijų redakcijose, reklamos agentūrose, leidyklose ir kt.

  

DS is VUIS

 INSTITUTO DIREKTORĖ
Danguolė Satkauskaitė

el. p.

tel. 8 37 202627
Muitinės g. 12 303 kab..

rasa poskuviene ADMINISTRATORĖ
Rasa Poškuvienė
el. p.
tel. 8 37 422926
Muitinės g. 12, Kaunas, 43 kab
Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos