mentoring„EU Tourism Mentoring“ baigiamasis renginys „Mentorystės nauda ir galimybės turizmo sektoriuje“

Rugsėjo 10 dieną Kaune vyks baigiamasis projekto „EU Tourism Mentoring“ renginys, skirtas naujiems ir patyrusiems verslininkams, savo veiklą plėtojantiems turizmo sektoriuje, bei visiems besidomintiems mentoryste. Renginio metu savo patirtimi dalinsis mentoriai iš Lietuvos, Anglijos, Rumunijos ir Slovakijos bei bus pristatoma mentorystės metodologija, sukurta projekto metu.

Mentorystė, kaip metodas kitiems perduoti savo žinias ir patirtį, yra pripažįstama vienu sėkmingiausių būdų skatinti kopimą karjeros laiptais. Mentorystės procesas remiasi tarpusavio supratimo ir noro tobulėti siekimu.

„EU Tourism Mentoring“ projektas vykdomas siekiant paruošti mentorius, kurie galėtų sėkmingai padėti plėtoti turizmo sektorių savo šalyse. Projekto metu mentoriai iš Anglijos paruošė mentorystės metodologiją, skirtą visiems, norintiems išbandyti mentorystės procesą: mentoriams, mokiniams, organizacijoms.
Projektą finansuoja Europos Sąjungos programa „Lifelong Learning Programme Leonardo da Vinci - Transfer of Innovation“. Projekto partneriai – Slovak Business Agency, Shine People& Places, Gecko Programmes Ltd., VšĮ Saretas, Activ Tours & Travels. Daugiau informacijos apie „EU Tourism Mentoring“ projektą galite rasti oficialiame projekto internetiniame puslapyje www.eumentoring.com.

Baigiamasis „EU Tourism Mentoring“ renginys vyks rugsėjo 10 d. 10 val. Vilniaus universiteto Kauno humanitariniame fakultete, Vaizdo konferencijų studijoje (Muitinės g. 14, IV korpuse, III aukšte). Norinčius dalyvauti kviečiame registruotis: https://goo.gl/UyVzXv

Kontaktinis asmuo:

Karolis Linauskas

Tel. +370-68241934 | Email: