mentoriai studentaiBalandžio 22–26 d. vyksta tradicinis Vilniaus universiteto (VU) renginys „Studentas vienai dienai“. Šiais metais VU moksleiviams ir visiems susidomėjusiems studijomis siūlo unikalias patirtis ir įkvepiančius atradimus, kviečia artimiau susipažinti su dominančiomis studijų programomis ir popaskaitinėmis veiklomis.

Įpusėjus „Studento vienai dienai“ renginių savaitei, pakalbinome VU studentes, anksčiau dalyvavusias šios iniciatyvos renginiuose. Jos sakosi „Studento vienai dienai“ renginiuose ne tik sužinojusios daugiau apie studijas VU, bet ir susipažinusios su studijų aplinka, paskaitų forma ir smagiai praleidusios laiką.

„Studento vienai dienai“ renginiai leidžia pažvelgti į VU kasdienybę iš arčiau ir išsklaidyti visas baimes dėl studijų proceso. Rekomenduočiau dalyvauti kiekvienam moksleiviui, kadangi tai ne tik padės apsispręsti dėl studijų, bet ir smagiai praleisite laiką bei įgysite naujų žinių“, – sako VU Kauno fakulteto Marketingo technologijų bakalauro trečiakursė Milija Baranovskaja. Pasak studentės, šie renginiai jai padėjo nebesibaiminti dėl studijų: „Džiaugiuosi dalyvavusi „Studento vienai dienai“ renginiuose, nes supratau, kad paskaitos nėra tokios „baisios“, kaip man tuo metu atrodė, be to, pamačiau, kad VU dėstytojai su studentais bendrauja kaip su lygiaverčiais partneriais, ir tai mane labai sužavėjo.“

Kad „Studento vienai dienai“ renginiai padeda išsklaidyti abejones ir baimes, pritaria ir VU Kauno fakulteto Marketingo technologijų bakalauro pirmakursė Gabrielė Šidiškytė: „Manau, kad šis renginys padeda geriau susipažinti su VU ir sumažina nežinomumo baimę. Taip pat gali labaipadėti apsisprendžiant, kokią studijų kryptį pasirinkti.“

Visą straipsnį skaitykite čia

Daugiau sužinoti apie „Studento vienai dienai“ renginius galite čia.