Pirmieji meno vadybos magistrai VU KHF

meno vadybos iteikimai vukhf 2014Magistro diplomai 2014 m. sausio 24 d.   įteikti pirmiesiems Vilniaus universiteto Kauno humanitarinio fakulteto meno vadybos studijų programos absolventams.

Filosofijos ir kultūros studijų katedros kuruojamą antrosios pakopos studijų programą sėkmingai baigė 16 magistrantų. Garbingas Magna Cum Laude diplomas įteiktas Rūtai Domarkaitei, Cum Laude diplomu įvertintos Adelės Mikalkėnienės žinios. Tarp meno vadybos magistrantūros studijas baigusiųjų – ir fakulteto darbuotojai: Gintarė Lazdinytė, Adelė Mikalkėnienė, Inga Vaitkevičiūtė ir Laurynas Žilinskas.

Sveikiname visus meno vadybos magistrus! Džiaugiamės, kad savo studijoms jie pasirinko Vilniaus universitetą Kaune, ir tikimės, kad čia įgytas žinias ir patirtis jie pritaikys aktyviai dalyvaudami formuojant valstybės ar miesto kultūros politiką.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos