Renatas SpicasŠių metų. birželio 19 d. VU KnF Finansų ir apskaitos katedros lektorius Renatas Špicas gins disertaciją „Statistinis mažų ir labai mažų įmonių kredito rizikos vertinimo modelis Lietuvos kredito unijoms“ socialinių mokslų (ekonomikos) daktaro laipsniui gauti.

R.Špicas  sėkmingai baigė visų trijų pakopų studijas Vilniaus universitete: verslo vadybos bakalauro studijas (2004–2008 m.) VU Tarptautinio verslo mokykloje, 2011–2013 m.– ekonomikos magistro studijas (magistro darbo tema: „Statistinis įmonių kredito rizikos vertinimo modelis Lietuvos kredito unijoms“), o 2013–2017 m. buvo Vilniaus universiteto doktorantas. Nuo 2013 m. iki dabar jis dirba VU Kauno fakulteto Finansų ir apskaitos katedros lektoriumi ir dėsto „Ekonominę analizę“.

Renato Špico disertacijos „Statistinis mažų ir labai mažų įmonių kredito rizikos vertinimo modelis Lietuvos kredito unijoms“ (Socialiniai mokslai, ekonomika (04S)) vadovė – prof. dr. (HP) Rasa Kanapickienė

Daugiau apie disertaciją: į skelbimą LMT, į disertaciją:

Disertacijos gynimo tarybos nariai:

Pirmininkas – prof.  habil dr. Remigijus Čiegis (Vilniaus universitetas, socialiniai mokslai, ekonomika – 04S).

Nariai: prof. dr. Violeta Pukelienė (Vytauto Didžiojo universitetas, socialiniai mokslai, ekonomika – 04S); prof. dr. Wadim Strielkow (Kembridžo universitetas, Jungtinė Karalystė, socialiniai mokslai, ekonomika – 04S); doc. dr. Eduardas Freitakas (Vilniaus universitetas, socialiniai mokslai, ekonomika – 04S); prof. dr. Dalia Štreimikienė (Vilniaus universitetas, socialiniai mokslai, ekonomika – 04S).

Disertacija bus ginama viešame Ekonomikos mokslo krypties tarybos posėdyje 2017 m. birželio mėn. 19 d. 10 val. VU Kauno fakulteto X auditorijoje.