Sidiskyte2017 m. birželio 2 d. disertaciją „Humoro raiškos transformacijos audiovizualiniame vertime“ humanitarinių mokslų daktaro laipsniui gauti gins Daiva Šidiškytė.

D.Šidiškytė 1997–2004 m. studijavo Vytauto Didžiojo universiteto Humanitarinio fakulteto anglų kalbos katedroje. 2001 m. baigė Anglų filologijos bakalauro studijas ir apgynė bakalauro darbą „I. N. Roseno dvipolio pasaulio teorijos elementai Margaret Drabble romane Eksmoro ragana“.  2004 m. D. Šidiškytė baigė Anglų kultūros ir literatūros magistrantūros studijas ir apgynė anglų filologijos magistro darbą „Joy Kogawa istorinio romano Obasan naratologinė analizė“. 2011 m. įstojo į Vilniaus universiteto humanitarinių mokslų filologijos krypties doktorantūrą.

2006–2014 m. doktorantė dėstė profesinę anglų kalbą mechanikos, informatikos, statybos inžinerijos, socialinių mokslų ir cheminės technologijos studentams Kauno technologijos universitete.

Daugiau informacijos apie disertaciją:

Disertacijos gynimas vyks 2017 m. birželio 2 d. 12 val. Vilniaus universiteto Kauno fakulteto X auditorijoje (Muitinės g. 12, LT-44280 Kaunas).

1. Šidiškytės disertacijos „Humoro raiškos transformacijos audiovizualiniame vertime“ (Filologija 04 H) vadovė – prof. dr. Danguolė Satkauskaitė (Vilniaus universitetas, humanitariniai mokslai, filologija – 04H).

Disertacijos gynimo taryba:

Pirmininkas – prof. dr. Vilmantė Liubinienė (Kauno technologijos universitetas, humanitariniai mokslai, filologija – 04 H).

Nariai: prof. dr. Hans Harry Droessiger (Vilniaus universitetas, humanitariniai mokslai, filologija – 04 H); doc. dr. Klaus Geyer (Pietų Danijos universitetas, humanitariniai mokslai, filologija – 04 H);

prof. dr. Nijolė Maskaliūnienė (Vilniaus universitetas, humanitariniai mokslai, filologija – 04 H);

doc. dr. Irena Ragaišienė (Vytauto Dižiojo universitetas, humanitariniai mokslai, filologija – 04 H).

Su disertacija galima susipažinti Vilniaus universiteto bibliotekoje ir VU interneto svetainėje: www.vu.lt/lt/naujienos/ivykiu-kalendorius

ir https://is.vu.lt/pls/pub/ivykiai.ivykiai_prd?p_name=3060AF18E7A19ED919285C1523FCA281/SI...