vukhf sa gimtadienisŠią savaitę fakulteto Studentų atstovybė švenčia savo 23-iąjį gimtadienį ir kviečia studentus į daugybę renginių, varžybų ir įdomių užsiėmimų.

Pirmadienis prasidėjo šokių studijos „Time to show" pasirodymu ilgosios pertraukos metu, o vakare vyks pokerio turnyras „Pokerio namuose“. Antradienį Liepų kiemelyje bus valgomi ledai, „Undinėje“ rungsis biliardo mėgėjai, o Rio arenoje vyks tinklinio turnyras. Trečiadienį Liepų kiemelyje bus varžomasi stalo žaidimų ir SMS rašymo turnyruose, kartingų turnyre „Kartlande“, o vakare – tradicinis muzikos ir kino vakaras Liepų kiemelyje. Ketvirtadienį studentai sieks „Mantingos“ rekordo Liepų kiemelyje ir kausis protų karuose „Sambaryje“. Šventinę savaitę vainikuos „Mūsų didelis studentiškas 23 gimtadienis“ klube „G-LOFT“.

vukhf sa 2014 programa