vu kaune 2020 Rugsėjo 11 dieną VU Kauno fakultete Ignas Mikalauskas apsigynė disertaciją „Energetikos technologijų visuomeninio priimtinumo vertinimas“ ir įgijo ekonomikos mokslo krypties daktaro laipsnį.

Apie disertantą

2014 m. baigė Elektros inžinerijos bakalauro studijas Kauno technologijos universitete. 2015 m. įgijo Verslo administravimo ir vadybos magistro laipsnį Montanos universitete Jungtinėse Amerikos Valstijose. 2016 metais I. Mikalauskas baigė Tarptautinio verslo vadybos magistro studijas VU Kauno fakultete, absolventui įteiktas Magna Cum Laude diplomas. 2016 iki 2020 metų VU Kauno fakultete, Socialinių mokslų ir taikomosios informatikos institute I. Mikalauskas rengė disertaciją.

Šiuo metu I. Mikalauskas dėsto paskaitas Vilniaus universitete tiek lietuvių, tiek anglų kalbomis bei rašo mokslinius straipsnius. Disertantas yra aktyvus Lietuvos Respublikos energetikos ministerijos, Lietuvos šilumos tiekėjų asociacijos rengiamų konferencijų dalyvis. I. Mikalauskas taip pat dalyvauja ir kitose veiklose susijusiose su energetikos tematika. I. Mikalauskas yra AB „Klaipėdos energija“ klientų aptarnavimo grupės vadovas.

Apie disertaciją

Disertacija (Vilniaus universitetas, socialiniai mokslai, ekonomika – S 004) rengta 2016–2020 metais Socialinių mokslų ir taikomosios informatikos institute.

Mokslinė vadovė – prof. dr. Dalia Štreimikienė (Vilniaus universitetas, socialiniai mokslai, ekonomika – S 004).

Disertacijos gynimo tarybos sudėtį sudarė:

tarybos pirmininkė prof. dr. Rasa Kanapickienė – (Vilniaus universitetas, socialiniai mokslai, ekonomika – S 004),

prof. dr. Veselin Drašković (University of Montenegro, Juodkalnija, socialiniai mokslai, ekonomika – S 004),

prof. dr. Edmundas Jasinskas (Vilniaus universitetas, socialiniai mokslai, ekonomika – S 004), prof. dr. Gindrutė Kasnauskienė (Vilniaus universitetas, socialiniai mokslai, ekonomika – S 004, prof. dr. Vytautas Snieška (Kauno technologijos universitetas, socialiniai mokslai, ekonomika – S 004).

Papildoma informacija: Disertacija