Untitled design 2 copy copyAkademinis tyrėjo kelias gali vesti per skirtingus žemynus ir kurti pasakojimą, iliustruojamą pasaulio intelektinių ieškojimų žemėlapiu. Vilniaus universiteto Energetikos ekonomikos krypties doktorantas ir tyrėjas Mahyaras Kamali Saraji dalijasi patirtimi apie savitą karjeros kelią, kurį lėmė aistra kritiškai mąstyti, rašyti ir recenzuoti. Mokslininkas jaučiasi laimingas atsidūręs aplinkoje, kurioje gausu smalsių, išradingų vizionierių, ir vertina tai kaip galimybę savo tyrimais sukurti ilgalaikę pridėtinę vertę.

Interviu anglų kalba skaitykite ČIA