intercultural negotiations 1 copyKovo 19 d. Marketingo technologijų I kurso studentai dalyvavo tarptautinėse derybų pratybose su Bergeno universiteto studentais. Susitikimą moderavo Vienos universiteto dėstytoja dr. Miya Komori-Glatz. Atvejo analizės užduotį parengė Bergeno universiteto dėstytoja dr. Kaisa Sofia Pietikäinen ir Vilniaus universiteto Kauno fakulteto dėstytoja lekt. Lina Fedorčenkienė.

intercultural negotiations 2„Tokios derybos – simuliacinė atvejo analizės užduotis dalykinei anglų kalbai lavinti. Jų tikslas – įtikinti norvegus pagal licencijos sutartį gaminti lietuviškus varškės sūrelius ir siūlyti juos Norvegijos rinkai“,  – aiškina VU KNF atstovė L. Fedorčenkienė. Šis užsiėmimas tapo edukacinės iniciatyvos „Dalyko „Dalykinė anglų kalba“ (angl. English for Specific Purposes) atnaujinimas, įtraukiant į studentą orientuotas aktyvias veiklas ir tarptautinimo dimensiją“.

Pasak dėstytojos, studentams užduotis pasirodė įdomi ir naudinga. „Maloniai nustebino studentų pasirengimas – Lietuvos ir Norvegijos rinkos ištyrimas, puikios studentų anglų kalbos žinios ir pozityvumas derybų metu“, – pastebi ji.