Pradžia: 2023-09-26 18:00
Pabaiga: 2023-09-23 20:00

2023.09.23 Veni Gaudere koncertaiVilniaus universiteto Kauno fakulteto Akademinio dainavimo studija VENI GAUDERE kviečia į koncertą Akimirkos“:

Rugsėjo 23 d. (šeštadienis) po 18.00 šv. Mišių

Palangos Švč. Mergelės Ėmimo į dangų bažnyčioje (Vytauto g. 51, Palanga)

Studijos daininkėms vadovauja Adelė Mikalkėnienė. Kolektyvas įkurtas 2006 m. Jame dainuoja įvairių specialybių studentės ir alumnės. Siekdamos aukštos vokalinės kultūros, VENI GAUDERE merginos reguliariai dalyvauja tarptautiniuose konkursuose – yra pelniusios aukso diplomus konkurse „Kaunas Cantat“ (Lietuva), aukso diplomus ir GRAND PRIX konkurse „Canco Mediterrania“ (Ispanija), specialųjį F. Šopeno universiteto prizą „Už unikalią garso kultūrą“ konkurse „Cantu Gaudeamus“ (Lenkija), surengę koncertų turą Japonijoje.

Koncerto programoje skambės sakraliniai ir pasaulietiniai Europos kompozitorių kūriniai, sukaupti per įvairius kolektyvo veiklos etapus. Pagrindinis koncerto akcentas – lietuvių kompozitorės Dalios Kairaitytės ciklas moterų chorui „Akimirkos“.

Maloniai kviečiame! RENGINIAI NEMOKAMI.