Pradžia: 2023-09-20 11:15
Pabaiga: 2023-09-20 12:00

fakult copy2023 m. rugsėjo 12 d. Vilniaus universiteto Kauno fakulteto rinkimų komisija užregistravo vieną kandidatą dalyvauti Vilniaus universiteto Kauno fakulteto dekano rinkimuose – doc. dr. GIEDRIŲ ROMEIKĄ.

2023 m. rugsėjo 20 d. 11.15 val. prof. Vlado Gronsko auditorijoje (Muitinės g. 8, Kaunas) vyks kandidato veiklos programos, tapus dekanu, pristatymas ir vieši debatai.

2023 m. rugsėjo 28 d. 11.15 val. 3 auditorijoje (Muitinės g. 8, Kaunas) atvirame Kauno fakulteto tarybos posėdyje vyks Vilniaus universiteto Kauno fakulteto dekano rinkimai.

2023 m. rugsėjo 29 d. apie Vilniaus universiteto Kauno fakulteto dekano rinkimų rezultatus Kauno fakulteto rinkimų komisija raštu praneša rektoriui ir skelbia Kauno fakulteto interneto svetainėje.

Dekano rinkimų rezultatai ne vėliau kaip per 2 darbo dienas nuo jų paskelbimo gali būti skundžiami Vilniaus universiteto Centrinei rinkimų komisijai.

Dekano statusą, įgaliojimus, atsakomybes, funkcijas reglamentuoja Vilniaus universiteto statutas (28 straipsnio 4 dalis), Vilniaus universiteto Kauno fakulteto nuostatai (IV skyrius).

Vilniaus universiteto statutas

Vilniaus universiteto Kauno fakulteto nuostatai

Vilniaus universiteto Kauno fakulteto dekano rinkimų tvarkos aprašas

Kauno fakulteto rinkimų komisija