Pradžia: 2023-11-07 09:45
Pabaiga: 2023-11-07 14:00

Puslapiui paskaita copyKviečiame bakalauro ir magistrantūros programų studentus lapkričio 7 dieną dalyvauti dr. Martina Podboj (Rijeko universitetas, Kroatija) paskaitose-seminaruose:

Narrative approaches to discourse analysis (9:45)

Šioje paskaitoje-seminare bus pristatomas įvairiapusis požiūris į diskursyvių ir semiotinių praktikų (žodinių, vizualinių, multimodalinių) analizę bei pademonstruoti naratyvinės analizės pavyzdžiai.

From emoticons and emojis to retweeting the President: Analysing digital discourses and practices (12:00)

Šioje paskaitoje-seminare bus siekiama kontekstualizuoti diskurso analizę/studijas komunikacinėse praktikose internete. Taip pat bus pateikta keletas sociolingvistinės analizės pavyzdžių ir pasiūlyta schema, padedanti ištirti populiarių skaitmeninių platformų galimybes ir vertybes.

Seminarai vyks J. Jablonskio auditorijoje.