Pradžia: 2023-12-11 14:00
Pabaiga: 2023-12-11 15:30

2023.12.11 Susitikimas su Mindaugu VilkickuVilniaus universiteto Kauno fakulteto Socialinių mokslų ir taikomosios informatikos institutas tęsia prof. Vlado K. Gronsko seminarus, skirtus darnaus valstybės vystymosi mišrios ekonomikos sąlygomis analizei.

Trisdešimt septintasis seminaras įvyks 2023 m. gruodžio 11 d. 14.00 val. III auditorijoje ir per Microsoft Teams platformą. Jo tema – Pamąstymai rinkos talpos nustatymo klausimu.

Seminarą ves KTU absolventas, matavimų inžinerijos mokslų daktaras Mindaugas Vilkickas, dirbantis dėstytoju privačiame sektoriuje, reguliariai kviečiamas dėstyti KTU Mechanikos inžinerijos ir dizaino fakultete. Save „ekonomikos mokslo prašalaičiu“ vadinantis Mindaugas Vilkickas, kažkada galvojęs studijuoti ekonomiką VU, bet pasirinkęs kitą kryptį, neapleido domėjimosi ekonomikos mokslu bei savarankiškai jį studijavo. Laisvalaikiu susipažinęs su VU profesoriaus Stasio Girdzijausko logistine kapitalo valdymo teorija, daktaras Mindaugas Vilkickas aktyviai dalyvauja neformaliose diskusijose apie šią teoriją ir jos pritaikymą, tame tarpe ir prof. Vlado K. Gronsko seminarų ciklo rėmuose.

Seminare kalbėsime apie rinkos talpos nustatymo galimybes bei kylančias problemas. Kalbėsime apie matematines išraiškas, kurias būtų galima pritaikyti rinkos talpos nustatymui. Aptarsime, kas įtakoja ir apsunkina rinkos talpos nustatymą praktikoje.

Organizatorių vardu prof. habil. dr. Remigijus Čiegis