Ketvirtoji Pirmakursių integracijos savaitė Vilniaus universitete Kaune

integracijos savaite 2019Pirmosiomis rugsėjo dienomis Vilniaus universitete rengiama tradicinė „Pirmakursių integracijos savaitė“ naujai įstojusius studentus pakvies į įvairiausius renginius, kuriuose aktyviai dalyvaudami jie galės pasijusti didelės Vilniaus universiteto bendruomenės nariais.

Rugsėjo 2–5 dienomis Kauno fakultete pirmakursiams skiriamos tikslinės paskaitos apie pasirinktų studijų ypatumus, susitikimai su fakulteto administracijos vadovais, pokalbiai su studijų programų komitetų ir studentų savivaldos atstovais, pažintinės ekskursijos ir vakaronės. Tradiciškai VU KnF bendruomenės atstovai dalyvaus šventiniuose ir pažintiniuose renginiuose ne tik Kaune, bet ir Vilniuje.

Pirmakursių integracijos savaitės VU Kaune programa

Daugiau informacijos: https://www.studentauk.vu.lt/