Vardinės stipendijos motyvuos gabiausius FinTech srities studentus

Susitikimas su BANKERA 1Vilniaus universiteto Kauno fakulteto (VU KnF) vykdomos studijų programos Finansų technologijos (FinTech) magistrantai jau šiais metais galės pretenduoti į vardines stipendijas, kurias įsteigė lietuvių įkurtas finansinių technologijų centras BANKERA. Vienos vardinės stipendijos dydis sieks 2000 EUR.

2019–2020 mokslo metams numatyta skirti tris stipendijas pažangiausiems magistro programos studentams, savo baigiamuosiuose darbuose pasirinkusiems gvildenti Lietuvos finansinių technologijų sektoriaus vystymuisi aktualią problematiką.

„Esame tikri, kad šis bendradarbiavimas su lietuviška FinTech įmone ir vardinių stipendijų įsteigimas dar labiau paskatins gabius jaunuolius sieti savo ateitį su FinTech sektoriumi. Jau šiandien FinTech įmonėms reikalingi ne tik technologinių krypčių specialistai, bet ir finansininkai, teisininkai, vadybininkai bei ekonomistai“, – teigia Vilniaus universiteto Kauno fakulteto dekanas doc. dr. Kęstutis Driaunys.

Vytautas Karalevičius ir Kęstutis DriaunysVilniaus universiteto Kauno fakultetas ir finansinių technologijų centras BANKERA taip pat pasirašė memorandumą, kuriuo siekiama bendradarbiauti stiprinant aukštojo mokslo ir FinTech verslo partnerystę, plėtojant ir remiant mokslinius tyrimus bei ekspertiškumą FinTech srityje. 

„Tikime, kad sėkmingai Lietuvos FinTech sektoriaus plėtrai itin svarbus talentų rengimo ir išlaikymo mūsų valstybėje veiksnys. Todėl FinTech sektoriaus įmonių ir profesionalų vaidmuo, dalyvaujant ir remiant į FinTech sektorių orientuotas studijų programas yra labai reikšmingas. Į studijų programas įtraukiami patyrę verslininkai ir ekspertai gali ne tik efektyviausiai perduoti praktinę patirtį jaunimui, bet taip pat greičiau atrasti talentus ir įdarbinti gabius studentus ar absolventus jau veikiančiose FinTech įmonėse“, – tvirtina finansinių technologijų centro BANKERA bendraįkūrėjas Vytautas Karalevičius.

Jau šiais metais BANKERA delegavo kelis teisės ir ekonomikos profesionalus vesti paskaitas ir seminarus FinTech programos magistrantams. Tarp deleguotų ekspertų – BANKEROS patarėjas dr. Darius Kulikauskas, prieš tai dirbęs Lietuvos banke, BANKEROS teisės ir atitikties vadovė Toma Matikiūnienė ir kiti savo srities profesionalai.

Studentų, kandidatuojančių į vardines stipendijas, tinkamumą vertins speciali atrankos komisija –  specialistų grupė, sudaryta iš finansinių technologijų centro BANKERA ekspertų ir VU Kauno fakulteto akademinės bendruomenės narių. Vertinimo metu bus atsižvelgiama į studentų studijų rezultatus ir pažangumą, motyvaciją, tobulėjimo potencialą bei pasirinktos baigiamojo darbo temos aktualumą FinTech sektoriui.

Informacija apie konkursą stipendijoms laimėti bus skelbiama Vilniaus universiteto ir Kauno fakulteto interneto svetainėse bei socialinio tinklo „Facebook“ paskyrose.

Vilniaus universiteto Kauno fakultetas 2018 m. pirmasis Lietuvoje pradėjo įgyvendinti Finansinių technologijų magistro programą. Finansinių technologijų centras BANKERA Lietuvoje veiklą vykdo nuo 2017 m. Pagrindinė centro paskirtis – naujų skaitmeninių atsiskaitymo paslaugų bei produktų kūrimas.

Apie stipendiją rašoma:

https://naujienos.vu.lt/gabiausiems-fintech-srities-studentams-vardines-stipendijos/

https://www.lrytas.lt/verslas/rinkos-pulsas/2019/10/04/news/gabiausiems-fintech-srities-studentams-vardines-stipendijos-12063976/

Nuotraukos – Pauliaus Stonio. 

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos