Naujos strategijos bendradarbiavimui su darbo rinka

Eil. Nr.

Projekto rekvizitai

Privalomi atsakymai

1.

Projekto pavadinimas

Naujos strategijos bendradarbiavimui su darbo rinka (angl. New Strategies for Working Life Collaboration)

2.

Projekto mokslo sritis

3.

Projekto statusas

Vykdomas

4.

Projekto pradžia

2014 m. rugsėjis

5.

Projekto pabaiga

2016 m. rugpjūtis

6.

Vykdančioji institucija

Vilniaus kolegija

7.

Universiteto šakinis padalinys, kuris dalyvaujaprojekte

VU Kauno humanitarinis fakultetas

8.

Projekto partneriai

EE-Tallinn University Haapsalu College (EE-TLÜ HK)

EE-Kuressaare Regional Training Centre (EE-RTC)

EE-Tallinna Tehnikakõrgkool / University of Applied Sciences (EE)

IS-Bifrost University (IS-HB)

FI-Turku University of Applied Sciences Ltd (FI-TUAS)

9.

Projekto vadovas ir dalyviai Vilniaus universitete/padalinyje

Doc. dr. Raminta Pučetaitė

10.

Finansavimo šaltinis

Nordplus Horizontal programa

11.

Projekto biudžetas

60 000 EUR

12.

Trumpas projekto aprašymas

Projekto veiklų planas

Projekto tikslas yra sukurti naujas strategijas efektyviam bendradarbiavimui tarp ugdymo įstaigų ir darbinę patirtį turinčių (privačių ir juridinių) asmenų. Šiam tikslui pasiekti ketinama pasitelkti Šiaurės-Baltijos regiono patirtį. Novatoriškas projekto aspektas yra sisteminis požiūris į bendradarbiavimą tarp švietimo įstaigų ir darbinio gyvenimo . Bendradarbiavimas yra labai svarbus tiek švietimo, tiek profesinio, darbinio gyvenimo įstaigose. Šis projektas išplės abiejų pusių perspektyvas ir suteiks joms strategiškumo ir vertės bendradarbiaujant. Informacija bus renkama iš 6 teminių sričių (patariamoji valdyba, alumnai, karjeros planavimas, praktika, projektinės užduotys, visuomenės intereso tenkinimas).

13.

Trumpas rezultatų aprašymas (pagal darbų planą)

Šio projekto rezultatas bus duomenų bankas – švietimo vadybininkams strateginis įrankis nustatyti platesnį ir strateginį bendradarbiavimą tarp profesinio gyvenimo ir švietimo įstaigų siekiant reaguoti į ekonominius poreikius.

14.

Skelbiama projekto informacija