MultiMeDialecTranslation 8 – Dialektų vertimas multimedijoje 8

Konferencija perkeliama į 2021 m. gegužės 6-8 d.

2021 m. gegužės 6–8 d., Vilniaus universiteto Kauno fakultetas  

Džiaugiamės galėdami Jus pakviesti į 8-ąją tarptautinę konferenciją, kuri skirta dialektų ir kalbinių variantų vertimo problemoms multimedijoje, kuri vyks 2021 m. gegužės 6–8 d. Vilniaus universiteto Kauno fakulteto Kalbų, literatūros ir vertimo studijų institute.

MultiMeDialecTranslation 8 yra tarpdisciplininė konferencija, kuri nuosekliai apima kalbotyrą, medijų studijas, komunikacijos ir vertimo teoriją. Ji skirta tiek atliekantiems mokslinius tyrimus ir mokantiems vertimo meno, tiek ir vertėjams praktikams. Šios specializuotos konferencijos vyksta nuo  2002 m., jos visos skirtos kalbinių variantų ir dialektų vertimo problemoms medijose, filmų subtitravime, taip pat scenos kūrinių (teatro, operos, humoro laidų) kalbos vertime.

Šiais metais aptarsime ir specializuotų vertimų įvairovę: kalbinių variantų perteikimą garsiniame vaizdavime ir subtitruose kurtiesiems ir neprigirdintiesiems, taip pat kalbos variantų problemas lokalizuojant kompiuterinius žaidimus.

 

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos