XIX respublikinė studentų lituanistų mokslinė konferencija literatūrologui Juozapui Girdzijauskui atminti

2015 m. gegužės 7 d.

KVIETIMAS

Kviečiame studentus lituanistus skaityti pranešimus Vilniaus universiteto Kauno humanitarinio fakulteto Lietuvių filologijos katedros rengiamoje XIX respublikinėje studentų lituanistų mokslinėje konferencijoje, skirtoje literatūrologui Juozapui Girdzijauskui atminti.

Konferencijos tikslas – nagrinėti įvairias literatūrologijos ir kalbotyros mokslo problemas, skatinti studentų  mokslinę veiklą, kritinę refleksiją, suteikti oratorinės patirties.

Siūloma pranešimų problematika:

• Lingvistiniai kalbos funkcionavimo aspektai.
  • Tekstai kaip literatūrologinio tyrimo objektas.
  • Reklamos diskursas ir  medijų erdvė.

Pranešimo trukmė 10 min., papildomos 5 min. skiriamos diskusijoms.

PROGRAMA

Iki 2015 m. balandžio 24 d. priimamos registracijos anketos ir pranešimų santraukos (400–500 žodžių). Pranešimų santraukos bus publikuojamos elektroniniame konferencijos leidinyje.

Iki 2015 m. gegužės 1 d. organizatoriai skelbia konferencijos programą.

Dalyvio anketas ir santraukas prašome siųsti el. p.

Dalyvio registracijos anketa