Klaida

[sigplus] Critical error: Image gallery folder galerijos/apyrankes is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

Smagu švęsti Laisvę visiems kartu!

trispalves juosteles kovo11Artėjant mūsų valstybės Nepriklausomybės atkūrimo 25-mečiui – Kovo 11-ajai – filologų klubas „Aš Pats“ fakulteto bendruomenę pakvietė dalyvauti Prezidentės Dalios Grybauskaitės globojamoje akcijoje „Lietuvai ir man“ – pinti trispalves apyrankes.

Prie šios akcijos jau prisijungė Lietuvos Respublikos Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius, olimpinė čempionė Laura Asadauskaitė, Lietuvos atstovai Eurovizijoje Vaidas Baumila ir Monika Linkytė, dainininkė Katažina Zvonkuvienė su mama, taip pat šimtai užsienio lietuvių.

Džiaugiamės šios akcijos sėkme ir mūsų fakultete. Kovo 4 ir 5 dienomis per ilgąją pertrauką trijuose fakulteto korpusuose buvo pinamos trispalvės apyrankės. Akcijos dalyviai pirmąją nupintą apyrankę dovanojo Lietuvai, o antrąją pynė sau. Lietuvai iš viso padovanojome 200 apyrankių, tiek pat apyrankių užrišome studentams, dėstytojams, fakulteto darbuotojams. Šį šeštadienį Lietuvai skirtos trispalvės apyrankės bus nuvežtos  į Nacionalinę dailės galeriją ir užrištos ant Gediminaičių stulpų konstrukcijos. Daugiau šios akcijos įspūdžių galėsite išgirsti kovo 10 d. fakultete vyksiančiame Lietuvos laisvei minėti skirtame renginyje.

Iš tiesų smagu švęsti Laisvę visiems kartu!

Ypatingai dėkojame Lietuvių filologijos katedros bendruomenei ir Studentų atstovybės merginoms, aktyviai prisijungusioms prie akcijos!

Agnė Zakarevičiūtė

Filologų klubo „Aš Pats“ vadovė