AVV studentai pritaikys spektaklį akliesiems

nkdtAudiovizualinio vertimo (AVV) studijų programos studentai paskaitų ir pratybų metu įgytas žinias ir įgūdžius sėkmingai pritaiko praktikoje. Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungai pasiūlius, šiuo metu VU Kauno humanitarinio fakulteto III kurso AVV studentai, vadovaujami dėstytojos dr. Lauros Niedzviegienės, dirba su Nacionalinio Kauno dramos teatro spektakliu „Biografija: vaidinimas“ (režisierius Gintaras Varnas) ir rengia spektaklio garsinio vaizdavimo aprašą – komentarus akliesiems.

Pirmasis toks regos negalią turintiems žiūrovams pritaikytas spektaklis Kaune bus rodomas lapkričio 5 d. 18 val. Žmonės su regos negalia pagal galimybes stebės spektaklį, o per ausines girdės „gyvą“  III kurso studento Ričardo Kudirkos komentarą. Spektaklį, kuris nebus uždaras vakaras akliesiems, o vyks įprastai, žiūrės ir dvidešimt audiovizualinio vertimo programos studentų. Lankydamiesi teatre jie kartu su dėstytoja dar aplankys neregiui draugui skirtą parodą „Aš regiu širdimi“, palaikys savo kolegą Ričardą ir įvertins pačių atliktą darbą.

Prieš spektaklį vyksiančioje spaudos konferencijoje pakviesta dalyvauti ir Audiovizualinio vertimo programą kuruojančios VU KHF Germanų filologijos katedros atstovė dr. Laura Niedzviegienė.

Germanų filologijos katedros  informacija