Lietuvių literatūros paskaitos mokiniams

Vilniaus universiteto Kauno humanitarinis fakultetas rugsėjo 24 d. 15 val. kviečia 11–12 kl. mokinius į viešą paskaitą „Psichoanalitinis žvilgsnis į Vinco Mykolaičio–Putino romaną „Altorių šešėly“. Remiantis psichoanalitinėmis Sigmundo Freudo ir Karlo Gustavo Jungo teorijomis bus analizuojama Liudo Vasario charakterio raida, nurodomos gairės, kaip psichologine analize grįsta romano interpretacija gali būti panaudota rašant valstybinio egzamino rašinį.

Mokinius kviečiame registruoti individualiai el. paštu:

Mokytojams pageidaujant užregistruoti visą klasę ar kelias klases, galima susitarti dėl atskiros paskaitos.

VU KHF siūlo tokias viešas paskaitas:

• Henrikas Radauskas – įspūdžio poetas;
  • Antano Škėmos „Balta drobulė“ – kūrybinio nihilizmo projektas;
  • Ribinių situacijų vaizdavimo būdai Balio Sruogos romane „Dievų miškas“;
  • Mariaus Katiliškio „Miškais ateina ruduo“: veikėjų kūrimo būdai;
  • Postmodernizmo ženklai Jurgio Kunčino romane „Tūla“;
  • Tautinių mitų dekonstravimas Mariaus Ivaškevičiaus pjesėje „Madagaskaras“.

Teirautis el. paštu: