Pakartotiniai rinkimai į VU darbo tarybą – kovo 7-8 dienomis

Dėkojame visiems VU Kauno fakulteto darbuotojams, 2018 m. vasario 26-28 dienomis aktyviai dalyvavusiems rinkimuose į Vilniaus universiteto darbo tarybą.

Kviečiame taip pat aktyviai dalyvauti ir pakartotiniuose rinkimuose kovo 7-8 dienomis, nes vasario 26-28 dienomis Vilniaus universitete vykę rinkimai pripažinti neįvykusiais dėl per mažo rinkėjų aktyvumo.
Rinkimuose dalyvavo 1881 iš 4547 (41,37 proc.) rinkėjo teisę turėjusių VU darbuotojų. Pagal Lietuvos Respublikos darbo kodeksą darbo tarybos rinkimai laikomi įvykusiais tik tada, kai juose dalyvauja daugiau kaip pusė rinkimų teisę turinčių darbuotojų.

Daugiau informacijos: www.vu.lt/rinkimai