Alumno iniciatyva: ASPA programine įranga naudosis VU Kauno fakulteto studentai

aspa 9oViena iš didžiausių šalyje prekybinės  ir programinės įrangos tiekėjų – UAB „ASPA“ (www.aspa.lt ) padovanojo 26 šiuolaikiškos buhalterinės apskaitos programos darbo vietas Vilniaus universiteto Kauno fakulteto (VU KnF) studentams.

Studijuojantys bakalauro studijų programą „Finansų ir apskaitos taikomosios sistemos“ (FATS) Vilniaus universitete Kaune įgijo galimybę naudotis neribotą laiką galiojančiomis licencijomis prisijungti prie programinės įrangos Verslo valdymo sistema (VVS) „ 9o“. www.9o.lt

Dmitrij GulkoĮspūdingą klientų sąrašą turinčios įmonės „ASPA“ komercijos direktorius – Dmitrij Gulko, VU KHF Alumni draugijos narys.  1995 m. jis baigė Vadybos  ir verslo administravimo bakalauro studijas, o 1999 m. po  studijų antros pakopos programoje „Apskaita, finansai ir bankininkystė“ įgijo finansų magistro laipsnį. Komentuodamas  savo iniciatyvą ir dosnų bendrovės „ASPA“ gestą, Dmitrij Gulko cituoja Albert'ą Einštein'ą: „Mokslas nebuvo ir niekuomet nebus užbaigta knyga. Kiekvienas svarbus laimėjimas iškelia naujų klausimų, o visokia raida ilgainiui susiduria su naujais, kaskart didesniais sunkumais“.  Todėl VU Kauno fakulteto alumnas įsitikinęs, kad prieigos prie šiuolaikiškos apskaitos programinės įrangos padės studentams įgyti reikalingų kompetencijų ir palengvins jų kelią į aukštos kvalifikacijos buhalterių, auditorių ir finansininkų gretas.

Šį semestrą lektorė Indrė Knyvienė   VU KnF Finansų ir apskaitos taikomųjų sistemų programos III kurso studentams  dėsto dalyką „Taikomosios apskaitos sistemos“. Jos paskaitų metu naudojama dovanota ASPA programinė įranga, kurią pasitelkę studentai mokosi praktiškai atlikti buhalterinės apskaitos operacijas ir analizuoti finansinius duomenis bei procesus.

„Geriausiai „Taikomosios apskaitos sistemos“ dalyką įsisavinęs FATS studentas bus apdovanotas vertingu prizu – VVS „9o“ licencija neribotam laikui, kurios vertė – 399 Eur (+PVM)”, – pažadėjo „ASPA“ komercijos direktorius Dmitrij Gulko.