Svečių iš Gruzijos paskaita Kibernetinio saugumo tema

LogoBalandžio 26 d. (ketvirtadienį) 9.45 val. VU Kauno fakulteto Taikomosios informatikos institutas kviečia į susitikimą su svečiais iš Gruzijos mokslinės kibernetinės saugos asociacijos (Scientific Cyber Security Association, www.scsa.ge), kuris vyks VIII auditorijoje (III korp., III a.)

Mokslinės kibernetinės saugos asociacijos generalinis direktorius ir prezidentas prof. Maksim Iavich kalbės kibernetinio saugumo ir programinės įrangos saugumo tema.
Mokslinės kibernetinės saugos asociacijos projektų vadovas Giorgi Iashvili kalbės apie praktinę saugą.

Kviečiame dalyvauti!