Meno vadybos studijų programos absolventams – magistro laipsnis

2019 m. sausio 25 d. 15 val. Istorinėje Lietuvos Respublikos Prezidentūroje Kaune (Vilniaus g. 33) bus įteikti diplomai Vilniaus universiteto Kauno fakulteto (VU KnF) magistrantūros studijų programos „Meno vadyba“  šeštosios laidos absolventams.

Iškilmingoje ceremonijoje dalyvaus Vilniaus universiteto studijų prorektorius doc. dr. Valdas Jaskūnas, Istorinės LR prezidentūros Kaune vadovė Renata Mikalajūnaitė ir italų dirigentas, kultūros ekonomistas Christianas Frattima.

Vadybos magistrų diplomus penkiolikai Vilniaus universiteto Kaune absolventų, šiemet sėkmingai baigusių meno vadybos magistrantūros studijas, įteiks VU studijų prorektorius doc. dr. Valdas Jaskūnas, VU Kauno fakulteto dekanas doc. dr. Kęstutis Driaunys ir  VU KnF Socialinių mokslų ir taikomosios informatikos instituto direktorius dr. Giedrius Romeika.

Magistrus sveikins Meno vadybos magistrantūros studijų programos pirmininkė VU senatorė prof. dr. Virginija Jurėnienė ir italų dirigentas, kultūros ekonomistas Christianas Frattima.

Absolventų vardu kalbės VU vadybos magistrės Eglė Dmukauskaitė, Rusnė Jankūnaitė ir Rūta Jančiulytė , kurių akademiniai pasiekimai įvertinti Magna Cum Laude diplomais.

Šventėje dalyvaus VU KnF merginų choras „Veni gaudere“ (vadovė Adelė Mikalkėnienė).

Renginio vedėja – Edita Majauskaitė, Lietuvių filologijos ir reklamos II kurso studentė.

Maloniai kviečiame!