Data: 2015 m. lapkričio 30 d. 15.15 val.

Vieta: VU Kauno humanitarinio fakulteto M. Biržiškos auditorija, IV korpusas (Muitinės g. 8, Kaunas)

Rekomenduojama 12-15 metų moksleiviams.

Kiekvienas Vakarų pasaulio žmogus yra girdėjęs apie  Antiką, Vakarų civilizacijos šaknis, kurios maitina mūsų vaizduotę ir šiais laikais. Vieni įdomiausių – antikinių dievų vaizdiniai. Kur šiais laikais galima aptikti jų pėdsakus? Kurias dievų buveines galima pasiekti lėktuvu iš Kauno oro uosto? Kviečiu kartu leistis į paslaptingą kelionę...

Užsiėmimą veda VU Kauno humanitarinio fakulteto Lietuvių filologijos katedros docentė dr. Skirmantė Biržietienė.