Atvirą paskaitą apie įvaizdžio kūrimą ir krizių komunikaciją skaitys LR Vidaus reikalų ministrės patarėja žiniasklaidai

Foto BoženaSpalio 18 d. (penktadienį) 17.15 val. kviečiame susitikti su LR vidaus reikalų ministrės Ritos Tamašunienės patarėja žiniasklaidai Božena Zaborovska-Zdanovič.

LR Vidaus reikalų ministrės Ritos Tamašunienės patarėja žiniasklaidai Božena Zaborovska-Zdanovič dalyvaus paskaitoje „Komunikacija: įvaizdžio kūrimo svarba. Krizių komunikacija“, kuri vyks VU Kauno fakulteto I auditorijoje (VU KnF II korp. I a., Muitinės g. 8). Jos metu VU Kauno fakulteto bakalauro studijų programos Lietuvių filologija ir reklama (2010 m.) ir  magistro studijų programos „Lietuvių  kalbotyra“ (2012 m.) absolventė dalysis darbo patirtimi, įgyta ryšių su visuomene, žiniasklaidos ir rinkodaros srityse.

VU Kauno fakulteto alumnė Božena Zaborovska-Zdanovič anksčiau vadovavo Lietuvos parodų ir kongresų centro LITEXPO rinkodaros ir viešųjų ryšių skyriui.

Kontaktas pasiteirauti: VU KnF Socialinių mokslų ir taikomosios informatikos instituto jaun. asistentė Indrė Ščiukauskė; el. p.