Kviečiame į mokslinį seminarą

Wjatscheslav BaumungSausio 13 d. (pirmadienį) 12.30 val., Vaizdo konferencijų studijoje mokslinį seminarą "Development of a business information system for handling Additive Manufacturing technologies in an industrial environment" (Verslo informacijos sistemos, skirtos adityvaus gaminimo technologijoms industrinėje aplinkoje, kūrimas) skaitys Latvijos ir Roitlingeno (Vokietija) universitetų doktorantas Wjatscheslav Baumung. Doktoranto mokslinis vadovas išskirtinis profesorius  Vladislavas Fominas. Mokslinis seminaras vyks anglų kalba.

Daugiau apie seminarą

Kviečiame visus besidominčius!