Diplomų įteikimo iškilmės 2020 m. žiemą – Istorinėje LR Prezidentūroje Kaune

knf iteikimai2020 m. sausio 24 d. 14 val. Istorinėje Lietuvos Respublikos Prezidentūroje Kaune (Vilniaus g. 33) bus įteikti diplomai Vilniaus universiteto Kauno fakulteto absolventams: magistrantūros studijų programos „Finansų technologijos“ (FinTech) pirmosios laidos absolventams, bakalauro studijų programų „Informacinės sistemos ir kibernetinė sauga“ ir „Verslo valdymas“ pirmųjų laidų absolventams; magistrantūros studijų programos „Meno vadyba“ absolventams, bakalauro studijų programos „Ekonomika ir vadyba“ absolventams.

Iškilmingoje ceremonijoje dalyvaus garbūs svečiai – Nacionalinio Kauno dramos teatro generalinis direktorius dr. Egidijus Stancikas ir UAB „Hostinger“ atstovė Ingrida Barienė – „Hostinger International“ talentų koordinatorė, kurie sveikins šventės dalyvius.

Vilniaus universiteto magistro ir bakalauro diplomus 2020 metų absolventams, sėkmingai baigusiems studijas Vilniaus universitete Kaune, įteiks VU studijų prorektorius doc. dr. Valdas Jaskūnas, VU Kauno fakulteto dekanas doc. dr. Kęstutis Driaunys ir VU KnF Socialinių mokslų ir taikomosios informatikos instituto direktorius dr. Giedrius Romeika.

Mintimis apie informatikos mokslų studijas Vilniaus universitete Kaune ir jas baigusiųjų perspektyvas dalysis Finansų technologijų bei Informacijos sistemų ir kibernetinio saugumo programų vadovai – VU KnF prodekanas infrastruktūrai ir plėtrai doc. dr. Saulius Masteika ir Socialinių mokslų ir taikomosios informatikos instituto profesorius dr. Audrius Lopata. Absolventų vardu kalbės Verslo valdymo studijų programos absolventė Dovilė Lukošiūtė.

Šventėje dalyvaus VU KnF merginų choras „Veni gaudere“, vadovaujamas Adelės Mikalkėnienės.

Renginio vedėja – Edita Majauskaitė, Lietuvių filologijos ir reklamos III kurso studentė.

Maloniai kviečiame!