Magistrantūros studijos VU Kaune – Tavo sprendimas!

magistrantura kaune VUNes tai puiki galimybė tęsti, ką pradėjai, ir gilintis į tai, kas sudomino ir/ar vilioja. Jeigu renkiesi  aukštą startą karjerai, sieki žinių ir nori kokybės garantijų, tai nesidairyk ten, kur menkai pažįstama ir rizikinga. Nesirink katės maiše (nesvarbu, kur, kad tik kitur…), o pasinaudok savo Alma Mater pasiūlymais – studijuok magistrantūroje Vilniaus universitete Kaune!

Birželio 4 d. (antradienį) 11 val. užsuk į V. Gronsko auditoriją, kurs vyks VU KnF antrosios pakopos studijų programų pristatymas mūsų fakulteto bakalauro studijų absolventams. Šiame susitikime su studijų programų komitetų pirmininkais galėsi sužinoti viską apie šias studijų programas:

• Finansų technologijos;
  • Marketingas ir prekybos vadyba;
  • Meno vadyba;
  • Tarptautinio verslo vadyba.

Nepraleisk progos iš pirmų lūpų išgirsti, kad nuspręstum, jog verta.