Diskusija apie kūrybą ir literatūros kritiką su poete, literatūros tyrėja Lina Buividavičiūte

LinaKviečiame į susitikimą su poete ir literatūros tyrėja, VU Kauno fakulteto alumne Lina Buividavičiūte, besigilinančia į šiuolaikinės lietuvių prozos dialogiškumą, 2017-aisiais išleidusia pirmąją poezijos knygą „Helsinkio sindromas“.

Pokalbis apie kūrybą, recenzijas ir literatūros kritiką įvyks balandžio 12 dieną 17.30 val. V auditorijoje Lietuvių literatūros magistrantūros programos seminare „Kūrybinis rašymas: literatūros kritika“.

Jį moderuos VU KnF Kalbų, literatūros ir vertimo studijų instituto profesorė dr. Gabija Bankauskaitė.