Vilniaus universitete Kaune lankysis choristai iš Japonijos

vggKoncertams Japonijoje  š. m. rugpjūtį besirengiančio VU Kauno fakulteto merginų choro „Veni gaudere“ repeticijoje, kuri vyks gegužės 25 d. 18.15 val. V. Gronsko auditorijoje, apsilankys Wien-Gifu (Japonija) choro atstovai.

Gegužės 27 d. 17 val. Kauno valstybinėje filharmonijoje šis choras  surengs labdaros koncertą „Lietuva – Japonija. Vienybė muzikoje“ kartu su Kauno valstybiniu choru ir Kauno miesto simfoniniu orkestru.

VU Kauno fakultete ir choro „Veni gaudere“ repeticijoje svečiai lankysis vieno iš Wien-Gifu choristų – Shizuoka University Old Boy Glee Club atstovo p. Katsunobu Mitamura iniciatyva. „Koncertinės kelionės Lietuvoje metu p. Katsunobu Mitamura pageidavo susitikti su choru  „Veni gaudere“ , kuriam Shizuoka University Old Boy Glee Club taip kilniai ir dėmesingai organizuoja koncertinę kelionę Japonijoje šį rugpjūtį. Kartu su Vilniaus universiteto Kauno fakulteto bendruomene labai vertiname ir džiaugiamės mums suteikiama galimybe aplankyti Japoniją ir koncertų bei susitikimų metu pasidalyti gražiausiais lietuviškos chorinės muzikos kūriniais,“- sako choro „Veni gaudere“ vadovė Adelė Mikalkėnienė, linkėdama   choristams iš Japonijos puikių įspūdžių Kaune. Vilniaus universitete Kaune svečius priims VU KnF dekanas doc. Kęstutis Driaunys, kuris pakvies juos į ekskursiją po fakulteto erdves.

A.Mikalkėnienės vadovaujamos choro „Veni gaudere“ merginos atsakingai ruošiasi kelionei Japonijoje, kur per dvi savaites (08.15 – 08.30) lankysis ir koncertuos  5 miestuose: Nagojoje, Gifu, Kakamigaharoje, Ibigavoje ir Tokijuje.

Linkime šaunioms VU KnF choro „Veni gaudere“ solistėms sėkmingai pasirengti šiai tolimai koncertinei išvykai ir garbingai atstovauti Lietuvai ir Vilniaus universitetui!

Daugiau apie chorą: http://www.knf.vu.lt/apie-fakulteta/studentu-organizacijos/misrus-choras-veni-gaudere

Gegužės 27 d. kviečiame visus į paramos koncertą „Lietuva – Japonija. Vienybė muzikoje“ Kauno valstybinėje filharmonijoje, skirtą onkologinėmis ligomis sergantiems Lietuvos vaikams, kuriais rūpinasi Labdaros ir paramos fondas „Rugutė“! (Koncerto programa prisegama)

plakatas